TOOTED
tk - 0,00 €

BioTech USA Ashwa+ 30caps


Ashwagandha toidulisandi kapslit rohelise tee ja panaxi ženšenni ekstraktidega.

Saadavus: Laos

8,90 €
Kogus:

Miks me soovitame Ashwa+?

  • 500 mg Ashwagandha ekstrakti
  • 125 mg Panaxi ženšenni ekstrakti
  • 75 mg rohelise tee ekstrakti
  • 5 taimeekstraktidest saadud toimeaine kompleksiga
  • Blisterpakend, mis sisaldab 30 igapäevast portsjonit

3 TAIMEEKSTRAKTI – MITMEKASUTUSLIK

Inimkond on taimseid koostisosi kasutanud erinevatel eesmärkidel pikka aega ja neid võib pidada osaks rahvatraditsioonidest. Ekstraktide tähtsus seisneb selles, et need ei keskendu kogu taimele, vaid selle bioloogiliselt aktiivsete komponentide, kontsentreeritud toimeainete ekstraheerimisele, eraldatuna taimsetest kiududest. Selle saavutamiseks saab kasutada erinevaid tehnoloogiaid ja seda protsessi nimetatakse ekstraheerimiseks.

Toode on saanud oma nime Withania somnifera järgi, paremini tuntud kui Ashwagandha, tuntud ka kui India ženšen. See on üks Ayurveda põhitaimedest, selle ekstrakti, mis on laktoon, saab kasutada erinevatel eesmärkidel. Täiendavad koostisosad hõlmavad Korea ženšenni, täpsemalt Panaxi ženšenni, mille juurest ekstraheeritud toimeaine on ginsenosiid, mis on saponiin. Viimaseks, kuid mitte vähem oluliseks, sisaldab see ka rohelise tee lehe ekstrakti ja selle toimeaineid, sealhulgas polüfenoole, sealhulgas EGCG-d (epigallokatehhiingallaat), katehhiini.

Kellele me soovitame Ashwa+?

  • Nii mehed kui naised.
  • Mitte ainult sportlastele.
  • Need, kes otsivad taimset kapseltoodet.
  • Need, kes otsivad toodet, mida saab kasutada koos komplekssete multivitamiinitoodetega.
Kasutamisjuhend

Võtke 1 kapsel päevas koos suure klaasi veega. Ärge ületage soovitatud ööpäevast annust. Ärge võtke tühja kõhuga.

HOIATUSED: See toidulisand ei asenda mitmekülgset tasakaalustatud toitumist ega tervislikku eluviisi. Hoidke toodet lastele kättesaamatus kohas.

Sisaldab kofeiini (5,3 mg kofeiini kapsli kohta).

Ei soovitata inimestele, kellel on haigusseisund ja/või kes võtavad ravimeid. Ei soovitata rasedatele ja imetavatele naistele ega alla 18-aastastele lastele. EGCG sisaldus on 11 mg portsjoni kohta (1 kapsel) ja seda ei saa tarbida samal päeval teiste rohelist teed sisaldavate toodetega. EGCG (epigallokatehhiin-3-gallaadi) päevane kogus ei tohiks ulatuda ega ületada 800 mg päevas.

Koostis

ashwagandha

INGREDIENTS: Ashwagandha extract preparation [Ashwagandha (Withania somnifera) root extract, maltodextrin] 55%, capsule shell [gelatine, glazing agent (shellac), colour (iron oxides and hydroxides), acidity regulators (ammonium hydroxide, potassium hydroxide)], korean ginseng (Panax ginseng) root extract 12%, anti-caking agents (calcium salts of orthophosphoric acid, magnesium salts of fatty acids, silicon dioxide), green tea (Camellia sinensis) leaf extract 7%.

Made in a plant that manufactures milk, egg, gluten, soy, crustaceans, sulphur dioxide and nuts containing foods.

Kuidas Te hindate seda toodet?

  1 2 3 4 5
Hind
Maitse/Välimus
Kvaliteet

Write your own review