шт. - 0,00 €

ICONFIT Beta Alanine 300g

ICONFIT Beta-Alanine on aminohape mis aitab vähendada treeningul lihasväsimuse teket ning arendada jõudu ja vastupidavust.

 

  • 100% puhas aminohape beeta-alaniin kristallse pulbrina.
  •  

  • Aitab vähendada lihasväsimuse teket treeningul.
  •  

  • Aitab kehal toota karnosiini mis arendab jõudu ja vastupidavust.
  •  

  • Kasuta 2-4 väikest mõõdulusikat päevas segades jookide või toidu sisse.

Доступность: Есть в наличии

11,90 €
Кол-во:

ICONFIT Beta-Alanine on aminohape mis aitab vähendada treeningul lihasväsimuse teket ning arendada jõudu ja vastupidavust. Soodustab kehas karnosiini sünteesi, mis aitab vältida treeningu ajal lihastes happesuse tõusu ning seeläbi vähendada lihasväsimuse teket. Nii saad oma treeningust võtta maksimaalse tulemuse ja saavutada kõrgemad jõu ja vastupidavuse eesmärgid.

 

KUIDAS SEE TÖÖTAB?

 

Beeta alaniin aitab kehal toota karnosiini mis toimib kehas loodusliku piimhappe puhvrina lihase sees. Karnosiini koguse kasvades lihastes suureneb lihase võime ka oma PH (happelisuse) taset mõistlikuna hoida. Kui teha rasket trenni siis on sellel veelgi tähtsam roll mängida lihase vastupidavuse ja jõu kasvatamisel.

 

Võib tekkida küsimus, et miks siis mitte karnosiini beeta alaniini asemel tarbida? Sest uuringutes ei ole karnosiini suukaudne tarbimine andnud treeningule ja lihastele mingisugust tulemust. Seega parima tulemuse saavutamiseks soovitame beeta alaniini.

 

KASUTAMINE: Esimesed 4 päeva võta kuni 2 mõõdulusikat päevas (kokku 1800mg). Edasi 3-4 mõõdulusikat päevas (kokku 2700mg – 3600mg). Tee iga 2-3 kuu tagant 2-3 nädalane paus tarbimises. Ära ületa soovitatavaid koguseid.

 

KOOSTISOSAD: 100% beeta alaniin.

Руководство к использованию Первые 4 дня принимать по 2 мерные ложки (1,8гр). Далее по 3-4 мерные ложки в день (2,7-3,6гр) После 2-3 недель сделать перерыв на 1 неделю.
Состав 100% beeta alaniin.

Как вы оцениваете этот товар?

  1 звезда 2 звезды 3 звезды 4 звезды 5 звёзд
Цена
Вкус/Внешний вид
Качество

Write your own review