tk - 0,00 €

Tellimiskord

 

7 sammu ostu tegemiseks BodyVision internetipoest:

 

 1. 1. Pange soovitud kaup ostukorvi klikkides "Lisa ostukorvi"
 2. 2. Ostu sooritamiseks klikkige üleval menüül "Vormista tellimus"
 3. 3. Ostu vormistamise käigus kirjutage korrektne tellija ja saaja (juhul kui need on erinevad isikud), määrake kohaletoimetamise viis. Täpsemalt toimetamisest saate lugeda siit: Kohaletoimetamine.
 4. 4. Maksmine on võimalik kohe, arvega või sularahas. Täpsemalt vaadake palun Maksemeetodite alt
 5. 5. Kinnitage tellimus
 6. 6. Saate mõne minuti jooksul e-kirja tellimuse vastuvõtmise kohta koos arvega
 7. 7. Peale raha laekumist komplekteerime ja lähetame Teie tellimuse valitud kohaletoimetamisviisi kaudu, millest teavitame Teid.

  

Kasulik info:

   

 • BodyVision internetipoest ostmiseks ei ole vaja ennast kliendiks registreerida.
 • Registreerimine annab lisavõimalusi (boonusprogramm, tellimuste ajaloo jälgimine, kohaletoimetamise aadresside salvestamine, Soovikorvide koostamine ja jagamine, uudiskirjade tellimine, teavituse kui kaup tuleb lattu, jne). Lisavõimaluste kasutamiseks peate olema sisse loginud.
 • Enne tellimuse kinnitamist saate seda ise muuta ja parandada
 • Peale tellimuse kinnitamist saate seda muuta ja parandada võttes ühendust BodyVision internetipoe klienditoega: info@bodyvision.ee. Teid identifitseeritakse tellimuse numbri ja nime alusel.
 • Tellimuse täitmise käigus saadame Teie poolt antud e-posti aadressile kirjad: tellimuse vastuvõtmise/arve, makse kinnituse ja tellimuse täitmise kohta.
 • Juhul, kui ostetud kaup ei sobi või ei vasta ootustele, on tarbijal õigus kaup tagastada 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest (täpsemalt Kasutustingimused). Tagastatav kaup peab olema originaalpakendis ja kasutamata.