tk - 0,00 €

Swanson Vitamin D3 4000IU 90caps


D3 vitamiin on kõige olulisem vitamiin kõikide vitamiinide hulgas.

Saadavus: Laost otsas7,90 €
  • Stimuleerib immuunsüsteemi
  • Aitab treeningust taastuda
  • Aitab säilitada jõudu ja võimsust
  • Erinevates toitudes leiduv D-vitamiin on rasvlahustuv ning reageerib organismis otsesele päikesevalgusele. Need inimesed, kes saavad vähem otsest päikesevalgust, on vastuvõtlikumad D-vitamiini vaegusele. D-vitamiin on enim tuntud oma luid, hambaid ja liigeseid hooldava omaduse poolest. 

D-vitamiini on saadaval kahel kujul – D2 ja D3. On kindlaks tehtud, et D3 on rohkem kui 3 korda efektiivsem kui vitamiin D2. 


Hiljutised uuringud on näidanud, et D-vitamiin on võimas immuunsüsteemi stimulant ja on võitlusest haiguste ja viiruste vastu võimsam vahend kui C-vitamiin. Inimesi, kes tarbivad piisavalt D-vitamiini, seostatakse väiksema riskiga haigestuda südamehaigustesse, vähki, diabeeti, skisofreeniasse ja sclerosis multiplexi.


Kuna D-vitamiini kogunemine kehasse võib võtta mitu kuud, siis on soovitatav, et te alustama vitamiini tarvitamisega sügisel, et aidata kaasa talvise hooajaga seotud haigustega võitlemisele.


Sportlikust vaatenurgast vaadatuna suurendab küllaldane D-vitamiini tase tulemuslikkust. D-vitamiinil on omadus vähendada põletikku kudedes, mida tihti seostatakse ületreeningu ning liiga intensiivsete harjutustega. On ka tõestatud, et D-vitamiini tase on seotud jõu ja võimsuse säilitamisega. Tulenevalt sellest, et D-vitamiini puudust seostatakse luumõrade, lihas-skeleti valuga, nõrgenenud immuunsuse ja põletikuga, on oluline, et sportlased kaaluksid tõsiselt täiendavat D-vitamiini tarbimist. Uuringud on näidanud, et D-vitamiini piisava taseme säilitamiseks peaksid sportlased püüdma tarbida üle 50µg päevas.

   - D3 vitamiin on kõige olulisem vitamiin kõikide vitamiinide hulgas.
   - Vitamiini olulisust tõestab fakt, et see on meie immuunsussüsteemi ülesehitamisel kõige olulisem vahend.
   - On tõestatud, et Põhjamaades kannatavad D-vitamiini puuduses ca 70-80% elanikest. Uuring Maine’s sedastas, et isegi niisugustes päikeselistes paikades nagu India, Türgi ja Liibanon on 30-50 % lastest veres D-vitamiini alla normi
   - D3-vitamiin aitab kaasa haavade paranemisele ja juuste kasvule, reguleerib naha niiskusesisaldust ning kaltsiumi, fosfori ja süsivesikute ainevahetust.
   - Viimaste aastate jooksul avaldatud uurimuste tulemused on näidanud, et D-vitamiini vaegust on põhjust seostada 17 vähivormi, eriti rinna-, käärsoole-, eesnäärme- ja kopsuvähiga, aga ka teiste haigustega, nagu I tüübi diabeet, astma ning isegi gripi ja veel paljude teiste haigustega.
   - Tavalisest toidust ei saa D-vitamiini piisavalt
   - D2 ehk ergokaltsiferool ja D3 ehk kolekaltsiferool. Mis on nende erinevus? Vahe on selles, et keha omastab D3 vormi 300x korda paremini kui D2′te. See tähendab seda, et D2 on praktiliselt kasutu.


D-vitamiini defitsiidiga seostatakse järgnevaid vaeguseid:

  • Lihaste nõrkus.
  • Kurnatus või kergesti väsimine.
  • Raskustunne jalgades.
  • Depressioon.
  • Krooniline lihaste ja/või luude valulikkus.
  • Sagedased infektsioonid.
Kasutamisjuhend Toidulisandina võtta koos toiduga 1 kapsel päevas.
Koostis

bodyvision.ee

Other ingredients: Rice flour, gelatin, gum arabic, sucrose.

WARNING: For adults only. Consult your healthcare provider before using this or any product if you are pregnant or nursing, taking medication or have a medical condition.

Keep out of reach of children. Do not use if seal is broken. Store in a cool, dry place.

Kuidas Te hindate seda toodet?

  1 2 3 4 5
Hind
Maitse/Välimus
Kvaliteet

Write your own review