TOOTED
tk - 0,00 €

Power System Women's Wrist Wraps GTL


Tõstke oma uusi piire Power System naiste randmesidemetega GTL (Girl That Lifts). Vastupidav elastne materjal hoiab teie randme turvalisena ja vähendab ka valu vigastatud randmetega tõstmisel. Nutikate pöidla aasadega varustatud mähised istuvad alati mugavalt teie randmetel ja toetavad teid, kui lööte oma uut pingipressi, ülapressi või puhastus- ja tõmblusi.

Saadavus: Laos

9,90 €
9,90 €
Kogus:

Murrutage oma piirid Power System randmekattega GTL (Girl That Lifts) ja saavutage uusi PR-sid (isiklikud rekordid). Randmed toetavad teid järgmise lamades surumise, pea kohal pressimise või puhastus- ja tõmblusi.

  • Saadaval heleroosa ja helesinise värviga.
  • Valmistatud 50% puuvillast, 20% PES-st, 20% kummist, 10% PVC-st.
  • Tarnitakse liedas ja praktilises pakendis.
  • Varustatud nutika pöidla aasaga, tagamaks täiuslikku ja tihedat sobivust.
  • Randmed tulevad paarikaupa.

Tänu vastupidavale elastsele materjalile tagavad Power System Wrist Wraps GTL randmed pingul ja stabiilsed pinguliste harjutuste tegemisel ning minimeerib valu randmevigastuse korral tõstmisel. Mähiste kujunduses on rakendatud moodsate trendide elemente ning neid pakutakse heleroosas ja helesinises. Tänu nutikale pöidla-aasale võid olla kindel, et mähised istuvad kenasti ja mugavalt käele. Mähised on saadaval praktilises kotis, mis hõlbustab kotis hoidmist.

Kuidas Te hindate seda toodet?

  1 2 3 4 5
Hind
Maitse/Välimus
Kvaliteet

Write your own review