tk - 0,00 €

Power System Medicine Ball 4kg


Topispallid on oluliseks treeningvahendiks tänapäeva sportlastele, millega saab teha suures valikus harjutusi ja lihtsalt treenida erinevaid lihaseid ja lihasgruppe: selja, jalgade ja käte treenimine on väga lihtne aga samas arendavalt raske.

Saadavus: Laos

34,90 €
Kogus:

Power System Medicine Ball põrkav topispall. Topispallid on oluliseks treeningvahendiks tänapäeva sportlastele, millega saab teha suures valikus harjutusi ja lihtsalt treenida erinevaid lihaseid ja lihasgruppe: selja, jalgade ja käte treenimine on väga lihtne aga samas arendavalt raske.


Topispallid on äärmiselt mitmekülgsed ja võimaldavad teil otsustada, milliseid harjutusi teete ja kui intensiivselt treenite. Neid saab kasutada jõutreeninguks ja taastusraviks (sobib ideaalselt ka füsioteraapiaks). Topispalli abil treenides tugevnevad kõõlused, sidemed ja liigesed. Vahend sobib suurepäraselt jõu, kiiruse ja plahvatuslikkuse arendamiseks. Pakume palle erineva kaaluga alates 2 kg kuni 8kg.


Topispall on ideaalne vahend plüomeetriliseks treeninguks, mille peamine eesmärk on arendada plahvatuslikku jõudu ja võimsust. Mitmed spordialad nõuavad plahvatuslikku jõudu, mida saab arendada erinevate topispalli harjutustega. Väga hea on kombineerida topispalli harjutusi ringtreeningu programmi.


Power System Topispallil on hea tekstuuriga kummist pealispind, mis tagab hea haardumise.


Läbimõõt: 20cm

Kasutamisjuhend Ei
Koostis Ei

Kuidas Te hindate seda toodet?

  1 2 3 4 5
Maitse/Välimus
Kvaliteet
Hind

Write your own review