tk - 0,00 €

OstroVit Xanthan Gum 200g natural


OstroVit Xanthan Gum on kvaliteetne toode, mis on ksantaankummi allikas. Tegemist on lihtsa koostisega veganpreparaadiga, mis on saadaval mugavas pulbrilises vormis. See on toidupaksendaja, mis võib olla huvitav lisand dieedile.

Saadavus: Laos

7,50 €
Kogus:

OstroVit ksantaankummi – väärtuslik paksendava aine allikas

Ksantaankummi – polüsahhariidide rühma kuuluv aine, mikroobse päritoluga looduslik ühend, mis on rikas kiudainete allikas. Ksantaankummi, mida mõnikord nimetatakse ka ksantaaniks, moodustub suhkrute kääritamise käigus Xanthomonas campestris liiki kuuluvate bakterite tõttu, mis looduslikult esinevad ristõieliste köögiviljade lehtedel. Ksantaankumm koosneb glükoosist, mannoosist ja glükuroonhappest. Tegemist on vees hästi lahustuva ühendiga, mida kasutatakse toidus paksendajana, sh. pudrud, siirupid, kõrge valgusisaldusega jäätis, kastmed, kokteilid või küpsetised, samuti oluline koostisosa gluteenivabade toodete valmistamisel. Ksantaankummi kasutatakse toidu lisaainena, mille lühend on E415.

Kasutamisjuhend

Ärge tarbige, kui olete toote mõne koostisosa suhtes allergiline. Alusta väiksematest kogustest. Liigne ksantaankummi võib põhjustada seedetrakti probleeme.

Hoidke seda pakendit tihedalt suletuna kuivas kohas temperatuuril 15–25 °C. Hoida otsese päikesevalguse eest.

Koostis

Nutrition Facts:

bodyvision.ee

Ingredients: Thickening agent: xanthan gum.

Product may contain milk (including lactose), soy, peanuts, other nuts, sesame seeds, cereals containing gluten, eggs, crustaceans, fish.

Kuidas Te hindate seda toodet?

  1 2 3 4 5
Hind
Maitse/Välimus
Kvaliteet

Write your own review