TOOTED
tk - 0,00 €

OstroVit Vitamin Water 500ml exotic fruits


OstroVit OSTRO® vitamiinivesi on madala energiasisaldusega gaseerimata jook, mis varustab keha väärtuslike vitamiinide ja mineraalidega. See on eksootilise puuviljamaitseline toode, millele pole lisatud suhkrut, mis on mõeldud sportlastele ja inimestele, kellel on suurenenud vajadus väärtuslike mikroelementide järele.

Saadavus: Laos

1,50 €
Kogus:

OstroVit OSTRO® Vitamiin Vesi - väärtuslike mikroelementidega rikastatud jook

Niatsiin - vitamiin PP lub B3 - vees lahustuv vitamiin, mis kuulub B rühma. Niatsiini saab inimkehas teatud määral ka looduslikult sünteesida aminohappest trüptofaanist, kuid seda tasub organismi varustada ka väljastpoolt, koos igapäevase toiduga – PP-vitamiini leidub loomsetes toodetes nagu liha, kala või muna.

B6-vitamiin, tuntud ka kui püridoksiin, on B-vitamiinide hulka kuuluv vees lahustuv komponent, mida tuleb organismi varustada väljastpoolt, kuna keha ei võimeline seda iseseisvalt sünteesima. Ühendit leidub peamiselt täistera teraviljatoodetes, aga ka rupsis ja kaunviljades ning toidulisandites.

B12-vitamiin, tuntud ka kui kobalamiin või punane vitamiin, on orgaaniline keemiline ühend, mis on klassifitseeritud vees lahustuvateks B-vitamiinideks. See on loomsete saaduste looduslik koostisosa, mida võib leida muu hulgas lihast, piimast, piimatoodetest, aga ka kalast ja mereandidest.

Biotiin – orgaaniline keemiline ühend, mis on klassifitseeritud vees lahustuvateks B-vitamiinideks. Biotiini nimetatakse mõnikord ka B7-vitamiiniks või H-vitamiiniks. See on koostisosa, mis võib leida nii loomses kui ka taimses toidus – kuna biotiini allikateks on rups ja kala, aga ka pähklid ja seemned.

Tsink – keemiline element sümboliga Zn, mida inimorganismis leidub peamiselt skeletilihastes ja luudes. Tegemist on ainega, mida võib leida väga erinevatest toitudest ning peamisteks tsingiallikateks peetakse punast liha, linnuliha, kaunvilju, pähkleid ja täistera teraviljatooteid.

Jood – keemiline element sümboliga I, mis inimorganismis talletub peamiselt kilpnäärmes. Peamiseks joodiallikaks peetakse jodeeritud lauasoola, kuid seda elementi võib leida ka mereandidest, kalast ja merevetikatest.

Kasutamisjuhend

Tarbi 1 pudel 500 ml päevas. Toode on mõeldud täiskasvanutele ja inimestele suurenenud kehalise aktiivsuse perioodidel. Enne kasutamist loksutada. Pärast avamist hoida külmkapis, tarbida 24 tunni jooksul.

Koostis

Nutrition Facts:

Servings per container: 1

Serving size: 500 ml

bodyvision.ee

Ingredients: Water, acid: citric acid; flavor, preservatives: sodium benzoate, potassium sorbate, dimethyl dicarbonate; sweeteners: sucralose, acesulfame K; vitamins: Vitamin B6 (pyridoxine hydrochloride), niacin (nicotinic acid amide), vitamin B12 (cyanocobalamin), biotin (D-biotin); minerals: zinc (zinc gluconate), iodine (potassium iodide).

The product may contain milk (including lactose), soy, peanuts, other nuts, sesame seeds, oats, eggs, crustaceans.

Kuidas Te hindate seda toodet?

  1 2 3 4 5
Maitse/Välimus
Kvaliteet
Hind

Write your own review