tk - 0,00 €

OstroVit Tri-Creatine Malate 300g


OstroVit Tri-Creatine Malate on kõrgeima kvaliteediga toidulisand, mis on kreatiinmalaadi allikas. See on kreatiini ja õunahappe kombinatsioon vahekorras 1:3. Lisand ei sisalda liigseid täiteaineid, täiteaineid ja muid lisaaineid. Toote mikroniseerimine on kõrgeimal tasemel. Toote ideaalse biosaadavuse tingisid tarbija kõrged nõudmised.

Saadavus: Laos

14,90 €
14,90 €
Kogus:

Kreatiinmalaat - Tri Kreatiinmalaat

Kreatiinmalaat tugevdab korduvalt kreatiini anaboolset, ergogeenset ja antikataboolset toimet. Kreatiin on orgaaniline ühend, mis koosneb lihaskoes leiduvatest valkude fragmentidest. Kreatiini põhiülesanne on koguda lihastesse energiat, mis suurendab treeningul kasutatava energia hulka. Suurenenud energiasisaldus lihastes toob kaasa keha jõu ja vastupidavuse suurenemise ning seeläbi treeningute efektiivsuse regulaarse tõusu. Lisaks kiirendab see lahja kehamassi kasvu, suurendab lihasjõudu ja tõstab keha efektiivsust. Lisaks aitab kõrgendatud kreatiinisisaldus kaasa kiiremale lihaste taastumisele treeningseeriate vahel, mis lükkab edasi keha füüsilise ja vaimse väsimuse mõju.

Kreatiinmalaat on üks kõige lahustuvamaid kreatiini vorme, imendub organismis väga hästi ja muudetakse tõhusalt fosfokreatiiniks. Seda iseloomustab kõrge stabiilsus tänu suuremale resistentsusele maoensüümide suhtes.

Parima efekti annab pikaajaline toidulisandite tarbimine koos õige, tasakaalustatud toitumise, korraliku treeningu ja puhkusega.


Omadused:

  • Töötab anaboolselt – toetab puhta lihasmassi ehitamist
  • Suurendab keha tugevust ja efektiivsust
  • Toetab keharasva vähendamise protsessi
  • Suurendab treeningute efektiivsust
  • Kiirendab lihaste taastumist pärast treeningut
  • Aeglistab keha väsimuse mõju
  • Hästi imenduv kreatiini vorm
Kasutamisjuhend

Lisage 2,5 g (1/2 lusikatäit) 100–150 ml vette või mahla. Treeningpäevadel joo kaks portsjonit päevas – üks kohe pärast ärkamist, teine pärast treeningut. Treeninguvabadel päevadel joo üks portsjon päevas pärast ärkamist.

Koostis

Net weight of product: 300 g

Servings per container: 120

Serving size: 2,5 g

Nutrition Facts (Natural):

bodyvision.ee

Nutrition Facts (Lemon, orange):

bodyvision.ee

INGREDIENTS (Natural): Creatine malate.

INGREDIENTS (Lemon, orange): Creatine malate, aroma, taurine, sweeteners: sucralose, acesulfame K; pyridoxine hydrochloride (vitamin B6).

The dietary supplement. Contains sweeteners.

The product may contain milk (including lactose), soy, peanuts, other nuts, sesame seeds, oats, eggs, crustaceans, fish.

Kuidas Te hindate seda toodet?

  1 2 3 4 5
Hind
Maitse/Välimus
Kvaliteet

Write your own review