TOOTED
tk - 0,00 €

OstroVit Resveratrol VEGE 60vcaps


OstroVit Resveratrol VEGE on toidulisand kapslites, mis sisaldab 50% trans-resveratrooli standarditud jaapani küülikujuure ekstrakti. Kapsel ise (HPMC - hydroxypropylmethylcellulose) ja ekstrakt ei sisalda loomseid aineid, seega sobib lisand laiale publikule, sealhulgas veganitele ja taimetoitlastele. OstroVit 100% VEGE CAPSULES tähistab kvaliteeti, hoolitsust ja klientide ootustele vastavat.

Saadavus: Laos

12,50 €
Kogus:

Japanese Knotweed on Lõuna-Aasias levinud taimeliik, mis kuulub käpaliste sugukonda. Selle praegune levik hõlmab ka Euroopat ja isegi mõnda Poola piirkonda. See on klassifitseeritud invasiivseks liigiks, st selliseks, mis võib otseselt ohustada piirkonna endeemilist metslooma. Jaapani knotweed on peamiselt tuntud oma raviomaduste poolest ja nende eest vastutab trans-resveratrooli nime all tuntud ühendi kõrge kontsentratsioon.

Resveratrool on polüfenoolide rühma kuuluv orgaaniline keemiline ühend. See eksisteerib kahe isomeeri kujul, cis- ja trans-, kus ainult trans-isomeeril on meie keha jaoks bioloogiline tähtsus. Kõrgemates kontsentratsioonides leidub seda peamiselt Jaapani küüslaugus ja viinamarjades – aeg-ajalt punase veini joomise kasulikkus tervisele ja eelised on teada juba pikka aega.

Omadused:

  • Toetage südame-veresoonkonna süsteemi nõuetekohast toimimist
  • Sellel võib olla neuroprotektiivne toime
  • Alandab vere glükoosi- ja triglütseriidide taset
  • On looduslik antioksüdant
  • Aidake kaasa keharasva "vähendamisele"
Kasutamisjuhend

Võtke 1 portsjon (1 kapsel) päevas.

Koostis

Nutrition Facts:

Servings per container: 60

Serving size: 1 capsule

bodyvision.ee

Ingredients: Japanese knotweed root extract (Polygonum cuspidatum Siebold & Zucc.) standardized on 50% of trans-resveratrol, coating composition (bulking agent: hydroxypropyl methyl cellulose).

The product may contain milk (including lactose), soy, peanuts, other nuts, sesame seeds, oats, eggs, crustaceans.

Kuidas Te hindate seda toodet?

  1 2 3 4 5
Hind
Maitse/Välimus
Kvaliteet

Write your own review