tk - 0,00 €

OstroVit Pharma Vitamin D3 4000IU drops 30ml


OstroVit Pharma Vitamiin D3 4000IU on toidulisand, mis on D3-vitamiini allikas. Tegemist on OstroVit Pharma eliitsarja preparaadiga, mis on samuti rikastatud E-vitamiiniga, mis on saadaval tilkade kujul, mis tagavad toidulisandi probleemideta tarnimise. Tegemist on tootega, mis on loodud teadlikule tarbijale, kes soovib oma igapäevast toitumist väärtuslike koostisosadega täiendada.

Saadavus: Laost otsas6,50 €

OstroVit Pharma Vitamin D3 4000 IU tilgad – väärtuslike mikroelementide allikas

Vitamiin D3, tuntud ka kui kolekaltsiferool, on steroid, orgaaniline keemiline ühend, mis kuulub rasvlahustuvate vitamiinide rühma. Seega on koostisosa assimilatsioon tihedalt seotud rasvade olemasoluga igapäevases toidus. D3-vitamiin on aine, mis jõuab organismi koos toiduga (seda leidub mh õlises merekalas), aga ka naha sünteesi teel. Seda säilitatakse aga peamiselt rasvkoes ja maksas.

E-vitamiin on rühm orgaanilisi keemilisi ühendeid, mis on klassifitseeritud rasvlahustuvateks vitamiinideks. See on ühend, mis inimorganismis ladestub peamiselt rasvkoes, aga ka neerupealistes. E-vitamiini toiduallikate hulka kuuluvad taimeõlid, k.a. oliiviõli ja päevalilleõli, samuti pähklid ja teraviljaseemnete idud.

Preparaadist OstroVit leiate D3-vitamiini ja E-vitamiini, mis täiendavad selle toimet. Lisaks sisaldab toidulisand ka Guinea õliseemneõlist saadud MCT õli ehk keskmise ahelaga rasvhappeid, millel on positiivne mõju tootes sisalduvate toimeainete imendumisele. Tänu preparaadi vedelal kujul kasutamisele saavad väärtuslikud ained vereringesüsteemi veelgi kiiremini tungida, mis mõjutab positiivselt toidulisandi efektiivsust ja kiirust.

Omadused:

  • Preparaadis sisalduv D-vitamiin aitab säilitada terveid luid ja hambaid ning lihaste nõuetekohast funktsioneerimist. Lisaks toetab see immuunsüsteemi nõuetekohast toimimist ja osaleb rakkude jagunemise protsessis. Samuti aitab ühend säilitada normaalset kaltsiumi taset veres ning kaltsiumi ja fosfori optimaalset imendumist ja kasutamist.
  • Preparaadis kasutatav E-vitamiin omakorda toetab rakkude kaitset oksüdatiivse stressi eest.
Kasutamisjuhend

Terved täiskasvanud kuni 75-aastased - 1 tilk päevas koos toiduga; terved üle 75-aastased täiskasvanud - 2 tilka päevas koos toiduga.

Enne kasutamist on soovitav teha veres 25-(OH)D test ja testi tulemusega konsulteerida oma arsti või apteekriga. Enne iga kasutamist loksutage korralikult.

Koostis

Nutrition Facts:

Servings per container: 1140 / 570

Serving size: 1 drop / 2 drops

bodyvision.ee

Ingredients: MCT oil containing medium-chain fatty acids from guinea oil seeds, D-alpha-tocopheryl acetate (vitamin E), cholecalciferol from lanolin (vitamin D).

The product may contain milk (including lactose), soy, peanuts, other nuts, sesame seeds, oats, eggs, crustaceans.

Kuidas Te hindate seda toodet?

  1 2 3 4 5
Hind
Maitse/Välimus
Kvaliteet

Write your own review