tk - 0,00 €

OstroVit Pharma Vitamin C drops kids 30ml


OstroVit Pharma C-vitamiin lastele tilkades on kõige pisematele loodud toidulisand, mis on väärtuslik L-askorbiinhappe allikas. Saadaval lihtsalt kasutataval kujul, see võimaldab kohandada toote sobivat portsjonit vastavalt lapse vanusele ja vajadustele, tagades samal ajal probleemideta tarnimise.

Saadavus: Laos

3,90 €
Kogus:

C-vitamiin on orgaaniline keemiline ühend, mis kuulub polühüdroksüalkoholide rühma. Tegemist on vees lahustuva ainega, mille liig eritub organismist uriini ja higiga. Inimorganism ei ole võimeline C-vitamiini ise sünteesima, mistõttu peetakse seda ühendit eksogeenseks koostisosaks, mis tuleb organismi viia koos igapäevase menüüga või toidulisandite kujul. Loomulikult leidub C-vitamiini toidus peamiselt värsketes köögiviljades ja puuviljades. Askorbiinhapet leidub acerolas, mustsõstras, apelsinides ja maasikates, aga ka lehtkapsas, rooskapsas, paprikas ja nuikapsas.

C-vitamiin aitab kaasa immuunsüsteemi õigele talitlusele ning toetab ka immuunsüsteemi õige talitluse säilitamist intensiivse füüsilise koormuse ajal ja pärast seda. Lisaks toetab L-askorbiinhape kollageeni nõuetekohast tootmist, et tagada veresoonte, luude, kõhrede ja igemete, aga ka hammaste ja naha optimaalne funktsioneerimine. Aine aitab kaasa ka korraliku energiavahetuse säilitamisele ja närvisüsteemi optimaalsele talitlusele. C-vitamiin aitab vähendada väsimust ja kurnatust ning mis veelgi enam, toetab normaalsete psühholoogiliste funktsioonide säilimist ning aitab kaitsta rakke oksüdatiivse stressi eest. Ühend toetab ka E-vitamiini redutseeritud vormi taastumist ja suurendab raua imendumist.

Kasutamisjuhend

Lapsed vanuses 1 kuni 3 aastat - 4 tilka päevas; 4–12-aastased lapsed - 8 tilka päevas; 13-aastased lapsed - 12 tilka päevas. Enne kasutamist loksutada. Mõõtke tilkade kogus teelusikatäit või lahustage toatemperatuuril vedelikus (vesi, tee, mahl).

Koostis

Nutrition Facts:

Servings per container: 200/100/66

Serving size: 4/8/12 drops

bodyvision.ee

Ingredients: Filling agent: glycerol; purified water, L-ascorbic acid (vit. C).

The product may contain milk (including lactose), soya, peanuts, other nuts, sesame seeds, cereals containing gluten, eggs, crustaceans, fish.

Kuidas Te hindate seda toodet?

  1 2 3 4 5
Maitse/Välimus
Kvaliteet
Hind

Write your own review