tk - 0,00 €

OstroVit Pharma Vitamin ADEK drops 30ml


OstroVit Pharma Vitamins ADEK on kvaliteetne toidulisand, mis on väärtuslike rasvlahustuvate vitamiinide allikas, nagu vitamiin A, D-vitamiin ning E- ja K-vitamiin. Tegemist on preparaadiga eliidist. OstroVit Pharma sari, mis on saadaval mugavalt söödava tilga kujul, mis sobib suurepäraselt väärtuslikuks täienduseks igapäevasesse dieeti.

Saadavus: Laos

10,90 €
Kogus:

OstroVit Pharma ADEK Vitamiinid – rasvlahustuvate vitamiinide allikas

A-vitamiin on karoteeni derivaat, mis kuulub karotenoidide rühma. See on rasvlahustuvate vitamiinide alla liigitatud komponent, mis akumuleerub inimkehas maksas ja rasvkoes. Seda esineb looduslikult toidus, sellistes toodetes nagu rups, piim ja piimatooted, köögiviljad (nt porgand, bataat, kõrvits) ja puuviljad (nt virsikud).

D-vitamiin on steroidne orgaaniline keemiline ühend, mis on klassifitseeritud rasvlahustuvateks vitamiinideks ja mille biosaadavus, nagu ka teiste selle rühma ühendite, on tihedalt seotud rasvade olemasoluga. igapäevases dieedis. D-vitamiini saab organismi varustada toiduga, seda esineb peamiselt rasvases merekalas, aga ka toidulisanditena. Päikesepaistelistel päevadel on võimalik ka ühendi nahasüntees.

E-vitamiin on rühm orgaanilisi keemilisi ühendeid, mis on klassifitseeritud rasvlahustuvateks vitamiinideks. See on ühend, mis inimorganismis ladestub peamiselt rasvkoes, aga ka neerupealistes. E-vitamiini toiduallikate hulka kuuluvad taimeõlid, k.a. oliiviõli ja päevalilleõli, samuti pähklid ja teraviljaseemnete idud.

K-vitamiin on rasvlahustuvate keemiliste ühendite rühm. OstroVit toidulisandis kasutatakse menakinooni ehk K2-vitamiini, mida toodavad soolebakterid ja mida saab ka organismi viia koos igapäevase toiduga – Ühendit leidub sellistes toodetes nagu spinat, salat, lillkapsas või teraviljatooted ning on ka saadaval toidulisandite kujul.

Kasutamisjuhend

Enne kasutamist loksutage korralikult. Mõõtke 3 tilka teelusikatäie kohta või lahustage toatemperatuuril vedelikus (vesi, tee, mahl).

Koostis

Nutrition Facts:

Servings per container: 348

Serving size: 3 drops

bodyvision.ee

Ingredients: MCT oil containing medium-chain fatty acids from guinea oil seeds, D-alpha-tocopheryl acetate (vitamin E), olive oil, menaquinone-7 MK-7 (vitamin K) derived from Bacillus subtilis natto, retinyl acetate (vitamin A), cholecalciferol (from lanolin) (vitamin D).

The product may contain milk (including lactose), soya, peanuts, other nuts, sesame seeds, cereals containing gluten, eggs, crustaceans, fish.

Kuidas Te hindate seda toodet?

  1 2 3 4 5
Maitse/Välimus
Kvaliteet
Hind

Write your own review