tk - 0,00 €

OstroVit Pharma Flex Aid 60caps


OstroVit Pharma Flex Aid on terviklik toidulisand, mis on paljude väärtuslike koostisosade allikas, sh. kollageen, glükoosamiin, hüaluroonhape või C-vitamiin. See on OstroVit Pharma eliitsarja preparaat, mis on saadaval kergesti neelatavate kapslite kujul. Tegemist on tootega, mis on loodud teadlikule tarbijale, kes soovib oma igapäevast toitumist täiendada väärtuslike koostisosade komplektiga.

Saadavus: Laos

9,50 €
Kogus:

OstroVit Pharma Flex Aid – laiaulatuslik väärtuslike koostisosade allikas

Kollageen on üks peamisi keha ehitusvalke, looduslik polümeer ja loomorganismide rakkudevahelise aine oluline komponent. Kuna loomulike vananemisprotsesside tulemusena kollageeni tase organismis vanusega väheneb, tasub seda ühendit organismile pakkuda ka väljastpoolt. OstroVit preparaadis kasutatav veiseliha kollageen eristub väga hea biosaadavuse poolest, mis muudab selle inimese seedesüsteemis kergesti imenduvaks.

Glükoosamiin on orgaaniline keemiline ühend, mis on glükoosi aminoderivaat. Inimorganismis sünteesitakse seda väikestes kogustes ja võime toota seda vanusega väheneb. Ühendit saab aga organismi viia koos toiduga – ainet leidub mereandides, koorikloomade kitiinsetes kestades, aga ka toidulisandites. OstroVit preparaadis kasutatakse glükoosamiinsulfaati, s.o ühendi vormi, mida peetakse kõige biosaadavaks, mis muudab koostisosa silmapaistva parema biosaadavuse poolest kui aine muud vormid.

Kondroitiin on orgaaniline keemiline ühend glükoosaminoglükaanide rühmast. See on mukopolüsahhariid, mis koosneb glükuroonhappe jääkidest ja N-atsetüülgalaktosamiinist.

MSM ehk metüülsulfonüülmetaan on lõhnatu orgaaniline väävliühend, mis lahustub vees hästi. Igapäevases toidus võib ainet leida k.a. piimas ja piimatoodetes, täistera teraviljatoodetes, munades, aga ka värsketes puu- ja juurviljades. Kuigi orgaaniline väävel on osa paljudest erinevatest toiduainetest, jõuab inimkehasse vaid väike kogus koostisosa, mis tuleneb sellest, et MSM on väga õrn ühend, mis laguneb kergesti k.a. keetmise või pastöriseerimise tulemusena. Seetõttu võib hea lahendus olla organismile aine andmine ka toidulisandite näol.

C-vitamiin, mida nimetatakse ka askorbiinhappeks, on polühüdroksüalkoholide rühma kuuluv orgaaniline keemiline ühend. Tegemist on vees lahustuva vitamiiniga, mida eksogeense ainena tuleb organismi tarnida väljastpoolt – toiduga või toidulisanditena, mis tuleneb sellest, et inimkeha ei suuda seda ühendit sünteesida. oma. C-vitamiini võib leida eelkõige värsketest juur- ja puuviljadest – Ainet leidub k.a. mustsõstardes, maasikates, kiivides, aga ka paprikates, rooskapsas või kapsas.

Hüaluroonhape on orgaaniline keemiline ühend, mis on glükoosaminoglükaanide rühma kuuluv polüsahhariid. See on aine, mis inimkehas on osa pärisnaha rakkudevahelisest maatriksist ja on sünoviaalvedeliku põhikomponent. Vanuse kasvades hüaluroonhappe sisaldus organismis väheneb – Siis võib hea lahendus olla organismi varustamine ühendiga väljastpoolt. OstroVit preparaadis kasutatakse naatriumhüaluronaati – hüaluroonhappe derivaati naatriumsoola kujul ehk organismide seas looduslikult esinevat vormi, mis mõjutab positiivselt ühendi biosaadavust.

Mangaan - mikroelement, mis liigitatakse mikroelemendiks, mida võib leida k.a. tees, kuivatatud kaunviljade seemnetes, pähklites või seemnetes.

Vask- mineraalne komponent, mikroelement, mis kuulub mikroelementide rühma. Seda saab organismi varustada igapäevase toiduga, vaske leidub rupsis, pähklites, seemnetes või vähilaadsetes.

Viruki õlivaigu ekstrakt (65% boswellhapet) – ekstrakt, mis saadakse viirukipuust, mida võib looduslikult leida Indias. Preparaadis OstroVit on ekstrakt standarditud 65% boswelliinhappele ehk triterpenoidide rühma kuuluvale orgaanilisele keemilisele ühendile.

Ingverijuure ekstrakt (5% gingerole) - ekstrakt ingveri perekonda kuuluva mitmeaastase taime juurtest. Preparaadis OstroVit on ekstrakt standardiseeritud 5% gingeroolide, st polüfenoolideks klassifitseeritud keemiliste ühendite rühma sisaldusele.

Omadused:

C-vitamiin aitab säilitada immuunsüsteemi nõuetekohast toimimist intensiivse füüsilise koormuse ajal ja pärast seda. Lisaks toetab L-askorbiinhape kollageeni nõuetekohast tootmist, et tagada veresoonte, luude, kõhrede ja igemete, aga ka hammaste ja naha optimaalne funktsioneerimine. Aine aitab kaasa ka normaalse energiavahetuse säilitamisele ja närvisüsteemi nõuetekohasele talitlusele. Samuti aitab C-vitamiin vähendada väsimust ja kurnatust ning lisaks aitab see säilitada normaalseid psühholoogilisi funktsioone ja kaitsta rakke oksüdatiivse stressi eest.

Mangaan aitab kaasa normaalse energiavahetuse ja tervete luude säilitamisele, lisaks aitab see kaasa sidekudede õigele moodustumisele ja rakkude kaitsmisele oksüdatiivse stressi eest.

Vask toetab immuunsüsteemi nõuetekohast talitlust ning aitab säilitada naha ja juuste õiget pigmentatsiooni ning raua õiget transporti organismis. Veelgi enam, ühend toetab rakkude kaitset oksüdatiivse stressi eest ja aitab säilitada õiget energiavahetust. Tegemist on mikroelemendiga, mis toetab ka närvisüsteemi nõuetekohast talitlust ning toetab sidekudede korraliku seisundi säilimist.

Kasutamisjuhend

Tarbi 1 portsjon (2 kapslit) päevas, eelistatavalt koos toiduga. Preparaat on mõeldud täiskasvanutele.

Koostis

Nutrition Facts:

Servings per container: 30

Serving size: 2 capsules

bodyvision.ee

Ingredients: Hydrolyzed bovine collagen, 2KCL glucosamine sulfate (glucosamine - contains crustaceans), capsule shell (bulking agent: hydroxypropyl methylcellulose), chondroitin sulfate (chondroitin), frankincense oleoresin extract (65% boswellic acid), methylsulfonyl extract gingerols), vitamin C (L-ascorbic acid), hyaluronic acid (sodium hyaluronate), manganese (manganese diglycinate), copper (copper diglycinate).

The product may contain milk (including lactose), soy, peanuts, other nuts, sesame seeds, oats, eggs, crustaceans.

Kuidas Te hindate seda toodet?

  1 2 3 4 5
Maitse/Välimus
Kvaliteet
Hind

Write your own review