tk - 0,00 €

OstroVit Omega 3 Easy To Swallow 90caps


OstroVit Omega 3 Easy to Swallow on kvaliteetne toidulisand, mis on loodud inimestele, kellel on raskusi traditsioonilise suurusega tablettide võtmisega – preparaati eristab väike kapsel, mida on lihtne alla neelata. See on kalaõlist saadavate oomega 3 polüküllastumata rasvhapete allikas – toode sisaldab eikosapentaeenhapet (EPA), aga ka dokosaheksaeenhapet (DHA). Lisaks sisaldab toidulisand ka E-vitamiini bioloogiliselt aktiivses D-alfa-tokoferooli vormis.

Saadavus: Laos

7,90 €
Kogus:

Toidulisand Oomega 3

Oomega 3 on toidulisand. See aitab kaasa normaalsele südametalitlusele ja aitab säilitada normaalset ajutalitlust.

Eelised:

  • Aitab kaasa normaalsele südametalitlusele
  • Aitab kiirendada taastumist
  • Aitab hoida vererõhku normaaltasemel
  • Aitab kaasa immuunsussüsteemi normaalsele talitusele
  • Aitab kaasa närvisüsteemi normaalsele talitlusele
  • Aiatab hoida normaalset kolesterooli taset
  • Aitab hoida luude tugevust normaalsel tasemel

OstroVit Omega 3 sisaldab kalaõli, oluliste oomega-3 rasvhapete (EPA ja DHA) looduslikku allikat. See aitab kiirendada taastumisprotsessi. Aitab kaasa normaalsele südametalitlusele, aitab hoida vererõhku normaaltasemel, aitab kaasa veresoonte elastsemaks muutmisele, aitab hoida normaalset  kolesterooli taset ja vere normaalset triglütseriidide taset ning vähendada südame-veresoonkonna haiguste riski. Omega-3 rasvhapped osalevad rakujagunemise protsessis.

OstroVit Omega 3 aitab hoida  keha loomulikku kaitsevõimet ja närvisüsteemi tööd. Tootel võib olla valu leevendav toime ja see võib parandada liigeste liikuvust. OstroVit Omega 3 sisaldab kalaõli, mis aitab hoida luude tugevust normaalsel tasemel, aitab hoida normaalset nägemist  ja aitab hoida hormonaalset tasakaalu, toetades hüpofüüsi ja kilpnäärme funktsiooni.

Ärge kasutage mitmekesise toitumise asendajana! Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili.

Hoidke lastele kättesaamatus kohas!

Ärge ületage päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust!

Kasutamisjuhend

Võtke 1 portsjon (2 kapslit) päevas, eelistatavalt pärast sööki. Joo piisavas koguses vett.

Koostis

Nutrition Facts:

Servings per container: 45

Serving size: 2 capsules

bodyvision.ee

Ingredients: Fish oil, capsules shell (gelatin, humectant: glycerol; water), D-alpha tocopherol (vitamin E). Product may contain milk (including lactose), soy, peanuts, other nuts, sesame seeds, cereals containing gluten, eggs, crustaceans.

The product may contain milk (including lactose), soy, peanuts, other nuts, sesame seeds, oats, eggs, crustaceans.

Kuidas Te hindate seda toodet?

  1 2 3 4 5
Hind
Maitse/Välimus
Kvaliteet

Write your own review