TOOTED
tk - 0,00 €

OstroVit MSM Plus 300g natural


OstroVit MSM Plus on toidulisand, mis on metüülsulfonüülmetaani ehk orgaanilise väävli allikas. Lisaks on preparaati rikastatud väärtuslike koostisosadega nagu C-vitamiin ja glükoosamiin. Tegemist on kvaliteetse pulbri kujul saadaoleva tootega, mis on loodud sportlastele ja inimestele, kes soovivad igapäevast menüüd väärtuslike ühenditega täiendada.

Saadavus: Laos

14,90 €
Kogus:

MSM ehk metüülsulfonüülmetaan on lõhnatu orgaaniline väävliühend, mis lahustub vees hästi. Koostisosa esineb looduslikult pinnases, taimedes ja loomsetes organismides - Igapäevases toidus võib ainet leida, k.a. piimas ja piimatoodetes, täistera teraviljatoodetes, munades, aga ka värsketes puu- ja köögiviljades. Kuigi orgaaniline väävel on osa paljudest erinevatest toiduainetest, jõuab inimkehasse vaid väike kogus ühendit, mida organism saab kasutada, mis tuleneb sellest, et MSM on väga õrn ühend, mis laguneb kergesti k.a. toiduvalmistamise või pastöriseerimise, samuti toiduainete külmutamise või kiiritamise tulemusena. Seetõttu võib hea lahendus olla ühendi andmine organismile ka toidulisandite kujul.

Glükoosamiin on orgaaniline keemiline ühend, mis on glükoosi aminoderivaat. Tegemist on ainega, mis sünteesitakse organismis väikestes kogustes ja võime seda toota vanusega väheneb. Ühendit saab aga organismi viia koos toiduga – Ainet leidub mereandides – koorikloomade kitiinsetes kestades, aga ka toidulisanditena. OstroVit preparaadis kasutatakse glükoosamiinsulfaati ehk ühendi vormi, mida peetakse kõige biosaadavaks, mistõttu ühend paistab silma teistest ainevormidest parema biosaadavuse poolest.

C-vitamiin, mida nimetatakse ka askorbiinhappeks, on polühüdroksüalkoholide rühma kuuluv orgaaniline keemiline ühend. Tegemist on vees lahustuva vitamiiniga, mida eksogeense ainena tuleb organismi tarnida väljastpoolt – toiduga või toidulisanditena, mis tuleneb sellest, et inimkeha ei suuda seda ühendit sünteesida. oma. C-vitamiini leidub eelkõige värsketes juur- ja puuviljades – Ainet leidub mustas sõstras, maasikas, kiivis, aga ka paprikas, rooskapsas või kapsas.

Eelised:

  • Mõjub hästi luustiku, liigeste, lihaste, naha ja juuste heaolule
  • Muudab glükosamiini bioloogiliselt aktiivseks, aidates tal jõuda liigeskõhredeni
  • Aitab hoida liigeste ja lihaste liikuvust
  • Aitab taastada naha elastsust ning annab energiat
  • Tõstab rakkude läbilaskvust, mistõttu toitainete ja hapniku imendumine paraneb ja toksiinide ning jääkainete väljavool kehast kiireneb
  • Seob osasid raskemetalle, et need väljuksid kehast
  • Aitab põletikul taanduda pehmetest kudedest ning leevendab artriidi- ja reumavalu
  • Aitab säilitada normaalset ph-taset
  • Väävel on insuliini põhikomponent, mis mängib olulist rolli süsivesikute ainevahetuses
Kasutamisjuhend

Soovitatav päevane annus 2 g (2 lusikatäit) segatakse 100-150 ml vee või mahlaga. Tarbi 1 portsjon päevas, eelistatavalt 30 minutit enne sööki.

Koostis

Nutrition Facts:

Servings per container: 150

Serving size: 2 g

bodyvision.ee

Ingredients: Methylsulfonylmethane (contains anti-caking agent: silicon dioxide), D-glucosamine sulfate 2KCL (from shellfish), L-ascorbic acid (vitamin C).

The product may contain milk (including lactose), soy, peanuts, other nuts, sesame seeds, oats, eggs, crustaceans.

Kuidas Te hindate seda toodet?

  1 2 3 4 5
Kvaliteet
Hind
Maitse/Välimus

Write your own review