tk - 0,00 €

OstroVit Mg + B6 90tabs


OstroVit Mg + B6 on kvaliteetne toidulisand, mis sisaldab magneesiumi hästi imenduvas magneesiumtsitraadi ja vitamiini B6 vormis. See on kergesti neelatavate tablettidena saadaval olev preparaat, mis on mõeldud sportlastele ja inimestele, keda iseloomustab suurenenud nõudlus väärtuslike koostisosade järele.

Saadavus: Laos

5,50 €
Kogus:

Magneesiumtsitraat on üks paremini imenduvaid ja kehale omastatavaid magneesiumi vorme. OstroVit magneesiumtsitraat on kõrge magneesiumisisaldusega ning 100% soovitatud päevasest magneesiumikogusest saab kätte tarbides vaid 3 tablettide päevas. Kuigi magneesiumtsitraat imendub iseseisvalt väga hästi, aitavad mõned B - rühma vitamiinid magneesiumil veelgi paremini imenduda. Tootesse lisatud vitamiin B6 soodustab magneesiumi omastamist.

Omadused:

  • Magneesium aitab kaasa elektrolüütide tasakaalule, lihaste normaalsele toimimisele ning aitab hoida hambaid.
  • Magneesium osaleb rakujagunemise protsessis ning koos B6 vitamiiniga aitab vähendada väsimust ja kurnatust.
  • Magneesium koos B6-vitamiiniga aitab kaasa närvisüsteemi normaalsele toimimisele ja psühholoogilistele funktsioonidele.

Kasutamisjuhend

Võtke 1 portsjon (3 tabletti) päevas enne magamaminekut.

Koostis

Nutrition Facts:

Servings per container: 30

Serving size: 3 tablets

bodyvision.ee

Ingredients: Magnesium salts of citric acid (magnesium), bulking agent: microcrystalline cellulose; starch, anticaking agents: magnesium salts of fatty acids, silicon dioxide; pyridoxine hydrochloride (vit. B6).

The product may contain milk (including lactose), soy, peanuts, other nuts, sesame seeds, oats, eggs, crustaceans.

Kuidas Te hindate seda toodet?

  1 2 3 4 5
Hind
Maitse/Välimus
Kvaliteet

Write your own review