TOOTED
tk - 0,00 €

OstroVit Massage Ball


Silikoonpall on valmistatud kvaliteetsest kangast, mis muudab selle keskmiselt kõvaks. See on pühendatud spordiga tegelevatele inimestele, nii amatööridele kui professionaalidele, juhendajatele ja füsioterapeutidele. Seda saab kasutada taastusravi seansside ajal. Pall on väike ja kerge (läbimõõt: 6,5 cm), seega ei võta palju ruumi ja saab trenniks kaasa võtta. Tänu väikesele suurusele jõuate raskesti ligipääsetavate lihaspiirkondadeni ja vajutate täpselt valu allikateks olevate päästikpunktide külge.

Saadavus: Laos

5,50 €
Kogus:

Silikoonpall on valmistatud kvaliteetsest kangast, mis muudab selle keskmiselt kõvaks. See on pühendatud spordiga tegelevatele inimestele, nii amatööridele kui professionaalidele, juhendajatele ja füsioterapeutidele. Seda saab kasutada taastusravi seansside ajal. Pall on väike ja kerge (läbimõõt: 6,5 cm), seega ei võta palju ruumi ja saab trenniks kaasa võtta. Tänu selle väiksusele pääsete ligi raskesti ligipääsetavatele lihaspiirkondadele ja vajutate täpselt valu allikateks olevaid trigerpunkte.

Kuidas teha palliga massaaži?

  • Päivituspunkti staatiline vabastamine – pane pall vastu valulikku kohta ja vajuta seda valu vähendamiseks või umbes 40 sekundit
  • Sügav isemassaaž, mis meenutab rullimist – suruge pall vastu kõnealust piirkonda ja libistage seda aeglaselt piki pinges lihaseid. Korrake protseduuri paar korda.
Kasutamisjuhend Ei
Koostis Ei

Kuidas Te hindate seda toodet?

  1 2 3 4 5
Hind
Maitse/Välimus
Kvaliteet

Write your own review