tk - 0,00 €

OstroVit IODINE Potassium iodide 250tabs


OstroVit JODIID Kaaliumjodiid on kvaliteetne toidulisand, mis on kaaliumjodiidi kujul joodiallikas. See on kergesti neelatavate tablettide kujul preparaat, mis on loodud inimestele, kes soovivad oma igapäevast toitumist väärtuslike ühenditega täiendada.

Saadavus: Laos

11,50 €
Kogus:

Jood – keemiline element sümboliga I. Inimorganismi nõuetekohaseks toimimiseks vajalik mineraalühend. Inimkehas võib seda ühendit leida umbes 15-20 mg, millest valdav enamus ladestub kilpnäärmes. Peamiseks joodiallikaks peetakse jodeeritud lauasoola, kuid seda elementi leidub looduslikult mereandides, kalas ja merevetikates ning aine sisaldus toodetes võib varieeruda, olenevalt sellest, kust see on saadud ning töötlemise ja säilitamise tingimustest.< br />
Jood aitab säilitada normaalset kognitiivset funktsiooni ja aitab kaasa õige energiavahetuse säilitamisele, samuti toetab närvisüsteemi optimaalset talitlust. Lisaks aitab see säilitada tervet nahka ning toetab kilpnäärmehormoonide nõuetekohast tootmist ja kilpnäärme nõuetekohast talitlust.

Kasutamisjuhend

Võtke 1 portsjon (½ tabletti) päevas. Toode on mõeldud täiskasvanutele.

Koostis

Nutrition Facts:

Servings per container: 500

Serving size: ½ tablet

bodyvision.ee

Ingredients: Bulking agent: microcrystalline cellulose; starch, anticaking agents: silicon dioxide, magnesium salts of fatty acids; potassium iodide (iodine).

The product may contain milk (including lactose), soy, peanuts, other nuts, sesame seeds, oats, eggs, crustaceans.

Kuidas Te hindate seda toodet?

  1 2 3 4 5
Maitse/Välimus
Kvaliteet
Hind

Write your own review