tk - 0,00 €

OstroVit GH Booster Extreme 90caps


OstroVit GH Booster Extreme on kvaliteetne toidulisand, mis on koguni 10 erineva toimeaine allikaks - Tootest leiad: L-arginiini alfa-ketoglutaraati, gamma-aminovõihapet või tsinkpikolinaati. Tegemist on kergesti neelatavate kapslite kujul saadava preparaadiga, mis on loodud sportlastele ja aktiivse elustiiliga inimestele.

Saadavus: Laos

12,90 €
Kogus:

OstroVit GH Booster Extreme – terviklik toidulisand

L-arginiini alfa-ketoglutaraat – AAKG – orgaaniline keemiline ühend, mis on kombinatsioon glutaarhappe sooladest, mis on Krebsi tsükli produkt, ja valgu aminohappest, milleks on arginiin. Nende molekulide kombineerimine annab sünergistliku ühendi.

Gamma-aminovõihape – GABA – orgaaniline keemiline ühend mittevalguliste aminohapete rühmast. Neurotransmitter, mis sünteesitakse kehas glutamaadist. See on aine, mis inimorganismis esineb peamiselt hüpotalamuses ja ekstrapüramidaalsüsteemis. Ühendit võib leida ka toidust, sellistest toodetest nagu roheline tee, silo, soja või piimatooted.

L-ornitiin HCl – Ornitiin on endogeenne aminohape, mis sünteesitakse inimkehas looduslikult, kuid selle moodustamiseks on olemas teine aminohape, milleks on arginiin, on vajalik. Tegemist on ainega, mida leidub ka toidus – L-ornitiini võib leida lihast, kalast, aga ka munadest, piimast ja piimatoodetest. Toidulisandites kasutatakse sageli L-ornitiinvesinikkloriidi, mida iseloomustab suurepärane lahustuvus.

L-lüsiin HCl – keemiline ühend, mis koosneb vesinikkloriidhappest ja valgu aminohapete rühma kuuluvast lüsiinist. L-lüsiin on eksogeenne aine, mida inimkehas looduslikult ei toodeta, mistõttu tuleb seda organismi varustada väljastpoolt – koos igapäevase toiduga või toidulisanditena. Lüsiini leidub kõrge valgusisaldusega toodetes, mistõttu peetakse ühendi allikaks piima ja piimatooteid, liha ja kala. Lüsiinvesinikkloriidi kasutatakse toidulisandite komponendina, mida iseloomustab suurepärane lahustuvus.

D-asparagiinhape – DAA – endogeenne aminohape, mida toodetakse peamiselt hüpofüüsis ja hüpotalamuses. D-asparagiinhapet leidub ka toidus – Ühendit leidub peamiselt loomsetes saadustes, kuid vähesel määral leidub seda ainet ka sparglis, avokaados või kaerahelves.

L-trüptofaan - orgaaniline keemiline ühend, eksogeensete ainete hulka klassifitseeritud valguline aminohape, mida tuleb organismi tarnida väljastpoolt, sest organism ei suuda seda iseseisvalt sünteesida. Trüptofaani leidub loomsetes saadustes, aga ka kõrvitsaseemnetes, kuivatatud kaunviljades või linaseemnetes.

Musta pipra puuviljaekstrakt – paprika perekonda kuuluva taime puuviljaekstrakt, mis on standarditud 95% piperiini ehk orgaanilise keemilise ühendi sisaldusele, mis on alkaloid, mida leidub musta pipra viljade pealmises kihis.

Tsink – keemiline element Zn. Tegemist on mikroelemendiks liigitatud mineraalkomponendiga, mis inimorganismis esineb eelkõige skeletilihastes ja luudes. Tegemist on ainega, mida leidub paljudes erinevates toiduainetes ning peamisteks tsingiallikateks peetakse punast liha, linnuliha, kuivatatud kaunvilju, pähkleid ja täistera teraviljatooteid.

B6-vitamiin - püridoksiin - B-vitamiinide hulka kuuluv vees lahustuv komponent. Ühendit leidub eelkõige täistera teraviljatoodetes, aga ka rupsis ja kuivatatud kaunviljade seemnetes.

D-vitamiin, tuntud ka kui kolekaltsiferool, on steroidne, orgaaniline keemiline ühend, mis kuulub rasvlahustuvate vitamiinide rühma. Seega on koostisosa assimilatsioon tihedalt seotud rasvade olemasoluga igapäevases toidus. D3-vitamiin on aine, mis jõuab organismi koos toiduga (seda leidub rasvases merekalas), aga ka nahasünteesi teel. Kuid see talletub peamiselt rasvkoes ja maksas.

Kasutamisjuhend

Võtke 1 portsjon (3 kapslit) päevas.

Koostis

Nutrition Facts:

Servings per container: 30

Serving size: 3 capsules

bodyvision.ee

Ingredients: L-arginine alpha-ketoglutarate, gamma-aminobutyric acid, bulking agent: hydroxypropyl methyl cellulose, L-ornithine HCL, L-lysine HCL, D-aspartic acid (DAA), L-tryptophan, zinc picolinate (zinc), anti-caking agent: magnesium salts of fatty acids; cholecalciferol from lanolin (vitamin D), black pepper fruit extract (Piper nigrum L.) standardized on 95% of piperine, pyridoxal 5’-phosphate (vitamin B6).

The product may contain milk (including lactose), soy, peanuts, other nuts, sesame seeds, oats, eggs, crustaceans.

Kuidas Te hindate seda toodet?

  1 2 3 4 5
Maitse/Välimus
Kvaliteet
Hind

Write your own review