tk - 0,00 €

OstroVit Creametto 350g - Duo (milk hazelnut)


OstroVit Creametto on looduslik kreem, mis on saadaval kuue maitsva maitsega. Kreem ei sisalda täiendavat suhkrut ja palmiõli, tänu millele on see ideaalne magustoit, mille saate haarata igal kellaajal!

Saadavus: Laos

5,90 €
Kogus:

Maltitooliga magustatud maitsev kreem

OstroVit Creametto on ideaalne valik neile, kes armastavad maiustusi, kuid soovivad vältida ka nende tarbimise negatiivseid tagajärgi. OstroVit Creametto koostis sisaldab muu hulgas tervislikke taimseid rasvu ja süsivesikuid ning magustajana maltitooli, mille kalorite väärtus on 50% suhkru kalorsusest ja selle glükeemiline indeks madal.

Täiuslik sobivus pannkookide ja magustoitude jaoks

Võite toodet käsitleda mõistliku alternatiivina populaarsetele kreemidele, mille koostis jätab palju soovida. OstroVit Creametto võib kindlasti lisada pannkookidele, kookidele, leivale ja erinevatele magustoitudele, ainus piirang on teie kujutlusvõime!

Omadused:

  • Taimerasvade allikas
  • äärtuslik süsivesikute allikas
  • Sobib suurepäraselt pannkookide, kookide, leiva, riisivahvlite ja magustoitude kõrvale
  • Tervislik alternatiiv populaarsetele kreemidele
  • Maltitooliga magustatud toode, 50% vähem kalorsusega kui suhkur
Kasutamisjuhend Ei
Koostis

Nutrition Facts:

bodyvision.ee

Ingredients: Sweeteners (maltitol, steviol glycosides), vegetable fats (shea, rapeseed), whole milk powder 10%, hazelnuts 5%, fat - reduced cocoa powder 2.4%, corn starch, skimmed milk powder 0.6%, emulsifier (lecithins sunflower), whey powder (from milk), flavourings.

The product may contain nuts, soya, cereals containing gluten.

Kuidas Te hindate seda toodet?

  1 2 3 4 5
Hind
Maitse/Välimus
Kvaliteet

Write your own review