TOOTED
tk - 0,00 €

OstroVit Brewer's Yeast 200tabs


OstroVit Brewer’s Yeast on kaasaegne toidulisand, mis sisaldab B-rühma vitamiine, rauda, fosforit ja muid mineraalaineid. Õllepärmi sakid on organismile ohutud ja kergesti tarbitavad. Vastupidiselt pagaripärmile ei põhjusta need ebameeldivaid seedehäireid.

Saadavus: Laos

5,50 €
Kogus:

Kuigi enamik meist seostab õllepärmi peamiselt ühe populaarse alkohoolse joogi valmistamisega, on sellel koostisosal ka palju erinevaid omadusi, tänu millele hoolitsete kauni välimuse eest tervislikult.

  • MINERAALIDE RIKKUS - õllepärmis sisalduvad mineraalid, milleks on peamiselt raud ja fosfor, tagavad kauni välimuse ilma ohverdusteta.
  • NAHAHOOLDUS - OstroVit Breweri pärmilappe soovitatakse neile, kes tegelevad rasuse naha ja aknega. Toidulisandis sisalduvad looduslikud koostisosad reguleerivad rasunäärmete tööd, hoides seeläbi naha optimaalset niisutustaset.
  • JUUKSTE JA KÜÜNTE TUGEVDAMINE - Toidulisandis sisalduvad mineraalid mõjutavad juuste ja muude kudede seisundit. Tänu neile muutuvad juuksed tugevamaks ja läikivamaks ning ei muutu kuivaks, samas kui küüned ei murdu nii tihti.
  • IGAPÄEVANE MUGAVUS - ühest kastist OstroVit Breweri pärmi toidulisandist piisab enam kui kuuks regulaarseks toidulisandiks. Sakkide kujul olevat õllepärmi on lihtsam doseerida kui pulbrit, mida tuleb kasutada suukaudse suspensiooni valmistamiseks.
Kasutamisjuhend

Võtke 1 portsjon (3 tabletti) kaks korda päevas.

Koostis

Nutrition Facts:

Servings per container: 66

Serving size: 3 tablets

bodyvision.ee

Ingredients: Dry brewer's yeast inactive species Saccharomyces cerevisiae (contains gluten), bulking agent: microcrystalline cellulose; starch, anticaking agents: magnesium salts of fatty acids, silicon dioxide.

Product may contain milk (including lactose), soybeans, peanuts, other nuts, sesame seeds, cereals containing gluten, eggs, crustaceans, fish.

Kuidas Te hindate seda toodet?

  1 2 3 4 5
Hind
Maitse/Välimus
Kvaliteet

Write your own review