TOOTED
tk - 0,00 €

OstroVit Braintus Focus 90vcaps


OstroVit Braintus Focus on terviklik toidulisand, mis on väärtuslike ekstraktide, aminohapete ja vitamiinide allikas. See on veganpreparaat, mis on saadaval kergesti neelatavate kapslitena ja on loodud inimestele, kes hoolivad aju ja kognitiivsete funktsioonide õigest toimimisest.

Saadavus: Laos

11,90 €
Kogus:

OstroVit Braintus Focus – igakülgne toidulisand

Guaraana seemne ekstrakt – ekstrakt Amazonase vihmametsast pärit troopilise taime seemnetest, mis on puitunud liaanidega ronimispõõsas. Guaraana on populaarne eelkõige kõrge kofeiinisisalduse tõttu – taime seemned sisaldavad rohkem väärtuslikku koostisosa kui kohv, tee või yerba mate.

L-türosiin – endogeenne aminohape, mis inimorganismis moodustub teisest aminohappest, milleks on fenüülalaniin. Türosiini võib organismi varustada ka valgurikka toodetega, nagu liha, kala või kuivad kaunviljad.

L-teaniin- orgaaniline keemiline ühend, mis kuulub mittevalguliste aminohapete hulka. See on glutamiini derivaat, mis kergesti läbib hematoentsefaalbarjääri. Looduslikult esineb see Camellia sinensise lehtedes L-konfiguratsioonis, mistõttu peetakse rohelist teed selle ühendi peamiseks allikaks.

Bacopa monnieri täistaimeekstrakt- ekstrakt mitmeaastasest ronitaimest, mis kuulub jahubanaani perekonda, mis looduslikult esineb märgaladel ja soistel aladel.

Ashwagandha juure ekstrakt – ekstrakt Solanaceae perekonda kuuluva taime juurtest, mida tuntakse ka kui loid vitaania või india ženšenn. Ashwagandha juurt iseloomustab intensiivne lõhn ja rikkalikult väärtuslikke aineid – see on eelkõige withanoliidide, alkaloidide ja withaferiin A allikas.

Rhodiola rosea juureekstrakt- ekstrakti kuuluva taime juurtest perekond Crassulaceae, tuntud ka kui arktiline juur.

Koliini bitartraat – orgaaniline keemiline ühend, vitamiinitaoline aine, mida peetakse aminohapetega sarnaseks toitaineks ja mida väikestes kogustes saab looduslikult sünteesida inimkeha.

Ženšenni juure ekstrakt – ekstrakt Araliaceae perekonda kuuluvast taimest. See on tooraine, mida leidub looduslikult peamiselt Hiinas ja Koreas. See on rikkalikult väärtuslikke aineid ja taimest saadavate olulisemate ühendite hulka kuuluvad ginsenosiidid.

B6-vitamiin - püridoksiin - vees lahustuv komponent, kuulub B-rühma vitamiinide hulka. Ühendit leidub peamiselt täistera teraviljas, aga ka rupsis ja kuivtoodetes kaunviljade seemned.

Kasutamisjuhend

Tarbi 1 portsjon (3 kapslit) päevas. Preparaat on mõeldud täiskasvanutele.

Koostis

Nutrition Facts:

Servings per container: 30

Serving size: 3 capsules

bodyvision.ee

Ingredients: Capsule shell (bulking agent: hydroxypropyl methylcellulose), Guarana seed extract (22% caffeine - 55 mg), L-tyrosine, L-tyrosine, Bacopa extract (50% bacosides), Ashwagandha root extract (7.2% withanolides, 1% alkaloids and 0.25% withaferin A), Rhodiola rosea root extract (1% salidrosides), Choline bitartrate, Ginseng root extract (20% ginsenosides), Vitamin B6 (pyridoxal 5'-P-5-P-phosphate).

Product may contain milk (including lactose), soybeans, peanuts, other nuts, sesame seeds, cereals containing gluten, eggs, crustaceans, fish.

Kuidas Te hindate seda toodet?

  1 2 3 4 5
Hind
Maitse/Välimus
Kvaliteet

Write your own review