tk - 0,00 €

OstroVit Betaine HCl + Pepsin 100caps


OstroVit Betaine HCl + Pepsiin on toidulisand, mis on pepsiini ja betaiinvesinikkloriidi allikas. See preparaat on saadaval kergesti neelatavate kapslitena, mis on loodud inimestele, kes soovivad oma dieeti väärtuslike koostisosadega täiendada.

Saadavus: Laos

15,50 €
Kogus:

Betain HCl – betaiin on aminohape, tuntud ka kui trimetüülglütsiin. See on orgaaniline keemiline ühend, mis sünteesitakse inimorganismis osaliselt, kuid ebapiisavates kogustes, mistõttu tasub ainega organismi varustada ka väljastpoolt – peet, aga ka spinat, teraviljad ja mereannid loetakse olla betaiini allikad. Koos vesinikkloriidhappega moodustab see väärtusliku ühendi, mida nimetatakse betaiin-HCl-ks, mida iseloomustab hea lahustuvus.

Pepsiin – ensüüm endopeptidaaside rühmast, pepsinogeeni aktiivne vorm, mis on mao näärmerakkude poolt eritatav ensüüm. See on maomahla komponent ja vastutab valkude esialgse lagunemise ja nende seedimise eest.

OstroVit preparaadis kasutatakse nii betaiini HCl kui ka pepsiini, mis mõjutab positiivselt toidulisandi kvaliteeti ja efektiivsust.

Kasutamisjuhend

Võtke 1 portsjon (1 kapsel) päevas koos toiduga.

Koostis

Nutrition Facts:

Servings per container: 100

Serving size: 1 capsule

bodyvision.ee

Ingredients: Betaine hydrochloride, pepsin 1:3000 NF, capsule shell (bulking agent: hydroxypropyl methylcellulose).

Product may contain milk (including lactose), soybeans, peanuts, other nuts, sesame seeds, cereals containing gluten, eggs, crustaceans, fish.

Kuidas Te hindate seda toodet?

  1 2 3 4 5
Hind
Maitse/Välimus
Kvaliteet

Write your own review