tk - 0,00 €

Mutant Mass 6800g

 

Mutant Mass - tõhusam ja täiuslikum massilisaja, mis tagab ainulaadse kombinatsiooni kiireks ja kivikõvaks lihasmassi kasvuks!

Saadavus: Laos

Tavahind: 89,00 €

Soodushind 79,90 €

Tavahind: 89,00 €

Soodushind 79,90 €

Kogus:

 Mutant Mass  - tõhusam ja täiuslikum massilisaja. Pärast aastatepikkust uurimis- ja arendustööd loodi revolutsiooniline toode, mis on spetsiaalselt mõeldud kulturismi-, fitness- ja teiste spordiala tegelastele, kelle jaoks on äärmiselt vajalik lihaste kasv ja tugevus. 

 Mutant Mass  on tõsine valem, mis on loodud mõeldes nendest, kes vajavad absoluutse suuruse ja rohkem jõudu. Mutant Mass annab Sulle 1050 kvaliteeseid kaloreid, et tõsiselt suurendada kehakaalu.


Iga  Mutant Mass  portsjon sisaldab 52 g Mutant Pro Mitmetoimelist valku. See Mutant Mass-ile ainuomane proteiinimaatriks sisaldab 10 täiuslikku valguallikat, mis tagavad nii kohese kui pikaajalise valgusünteesi ning maksimaalse lihaskasvu ja täielik taastumine pärast treeningut päeva jooksul. Selline väga tõhus proteiinimaatriks kombineerituna teiste Mutant Mass-is sisalduvate anaboolsete toitainetega tagab ainulaadse kombinatsiooni kiireks ja kivikõvaks lihasmassi kasvuks!

Peale seda  Mutant Mass  omab optimaalselt tasakaalustatud süsivesikute koostise ning erinevate keerukustega süsivesikuid, mis toidavad sinu lihaseid ning annavad energiat glükogeeni kogunemiseks, mis omakorda loob järsu lihasmassi kasvu.

Kasutamisjuhend Lahusta 4 mõõtelusikatäit pulbrit 480-960 ml vees. Tarbi 2-3 korda päevas. Esimene portsjon võta hommikul, tühja kõhuga ja teine kohe pärast treeningut või vastavalt keha valguvajadustele. Lahustamiseks ei pea kasutama šeikerit. Lisand on kõrge kontsentratsiooniga ning võib kasutada ka pool portsjonit.
Koostis

Mutant Mass

Kliendi kommentaarid

1 ese(t)

lehekülje kohta
Viis pluss Review by Andres
Kvaliteet
Maitse/Välimus
Hind
Korralikult kuus korda päevas toitudes ja Mutant Mass'i lisaks tarbides võtsin oma esimese kuu treeningute tulemusena juurde üle kolme kilo. Ei ole kindel kas asi on just selles tootes, kuna pole muid valgupulbreid varem proovinud, kuid minu puhul tuleb kaalu ainult juurde.

Loomulikult peaks eraldi juurde võtma vitamiine. (Postitatud 02.02.2012)

1 ese(t)

lehekülje kohta

Kuidas Te hindate seda toodet?

  1 2 3 4 5
Hind
Maitse/Välimus
Kvaliteet

Write your own review

Up-Sell Products