tk - 0,00 €

Mutant CreaKong CX8 249g


CREAKONG CX8 on täiustatud kreatiini kiirendaja, mis kasutab kolme kõige kergemini imenduvat kreatiini vormi + BCAA + ainulaadset CSM-i.

Saadavus: Laos

24,90 €
Kogus:

Eelised:

  • Maksimaalne kreatiini efektiivsus ja omastamine
  • Suurendage jõudu, jõudu ja vastupidavust
  • Suurendage ATP tootmist ja lihassünteesi
  • Kiiresti imenduv multikreatiini segu
  • Kliiniliselt uuritud koostisained ainult NULL süsivesikuid, suhkruid, täiteaineid

TURBOLAADIMISEGA KREATIIN!

Kui elate tõstmise nimel, pole miski võrreldav tunnetega, kuidas raskused kukuvad alla, kui purustate oma viimase isikliku rekordi, lihvides ja võideldes iga viimase korduse eest. Kuna kreatiin on üks kõigi aegade enim tõestatud tugevusaineid, on see teie ülim katalüsaator selles võitluses progressi nimel. See võib suurendada jõudu, vastupidavust, rakkude mahtu ja võimsust ning on näidatud, et see suurendab anaboolseid hormoone nagu IGF-1, vähendades samal ajal lihaste lagunemist. Aga – kas sa saad piisavalt oma kasvu toetamiseks? Kas jätaksite teadlikult oma eesmärgist ilma, kui te ei suuda tankida oma tõstmise ja lihaste kasvatamise supervõime allikat!? Maksimeerige oma edusamme CREAKONG CX8 abil.

Meie kreatiinipulber on tõstnud tõstjaid ligi 100 riigis üle maailma, nüüd tõstab CREAKONG CX8 standardeid. See kolmekordse ohuga valem ühendab endas 4 grammi hästi imenduvat kreatiinmonohüdraati, malaati ja magneesium-kelaati, mis on turbolaetud 4 grammi BCAA-de, tauriini ja meie kreatiini sünteesiva maatriksi (CSM) eelkäija aminohapetega, nagu arginiin ja metioniin. See ainulaadne toitainete tehnoloogia juhib sisemist kreatiini ja ATP tootmist, suurendades samal ajal lihaste valkude sünteesi, et toetada teie niigi hoogustunud jõupingutusi. Teate, nagu ülelaadur, mis sunnib hapnikku v8 mootorisse! Ärge jätke oma tulemusi juhuse hooleks – kiirendage oma kreatiinimängu CREAKONG CX8 abil. Rohkem KREATIINI, rohkem JÕUDU, rohkem LIHASEST!

Kasutamisjuhend Sega 1 mõõtlusikatäit (~8.3gr) 250-480 ml veega ning joo 30–90 min enne trenni.
Koostis

bodyvision.ee

Kuidas Te hindate seda toodet?

  1 2 3 4 5
Hind
Maitse/Välimus
Kvaliteet

Write your own review