tk - 0,00 €

ICONFIT Shaker 800ml


Kvaliteetne klassikaline shaker, millel on kergesti avatav kork. Sobib suurepäraselt mis tahes pulbriliste koostisosade segamiseks vee, piima või muude vedelikega. ICONFIT Shaker plastik ei sisalda BPA või DEHP aineid! Piisavalt suur (800ml) mahutamaks proteiinijooke, dieetkokteile või taastumisjooke. Sobib suurepäraselt jõusaali või liikvel olles. Värvivalik - läikiv valge ja must.

Saadavus: Laos

4,90 €
4,90 €
Kogus:

ICONFIT Shaker on suurepärane abivahend spordijookide segamiseks ja kaasa võtmiseks. Varustatud sõelaga, mille abil lahustub pulber oluliselt paremini kui tavalises veepudelis segades.

See 800 ml šeiker võimaldab teil kaasa võtta mitu proteiini portsjonit ja on piisavalt suur, et mahutada muid spordijooke või vett, mida tarbite treeningu ajal. Keermestatud kaas võimaldab šeikerit hõlpsasti täita pulbri ja veega - midagi, mida tavaline veepudel ei võimalda. Shakeri küljel on märgitud ml-ühikud, mille abil on lihtne sisse valatud vee kogust näha.

Kaasas on ka sõel, et tagada pulbrite parim lahustuvus. Sõel aitab pulbrit eriti kiiresti ja ühtlaselt lahustada, raputades šeikerit.

Kuidas Te hindate seda toodet?

  1 2 3 4 5
Hind
Maitse/Välimus
Kvaliteet

Write your own review