tk - 0,00 €

Haya Labs Rhodiola Rosea Extract 500mg 90caps


Rhodiola Rosea Extract kasutatatkse adaptogeeni ja toniseeriva vahendina lihastele ja närvisüsteemile.

Saadavus: Laos

32,00 €
Kogus:
Haya Labs Rhodiola Rosea Extract kasutatatkse adaptogeeni ja toniseeriva vahendina lihastele ja närvisüsteemile. Aitab organismil vastu seista suurte füüsiliste pingutuste tagajärjel tekkivatele vaimsetele pingetele, stressile nii tööl kui spordis. Suurendab organismis energiat, aitab kohaneda raskete väliskeskkonna mõjudega. Parandab mentaalseid funktsioone.

  • Suurenenud füüsilise koormuste korral
  • Pärast pikaajalist haigust, väsimust, depressioni
  • Vähendab stressi ja soodustab positiivset meeleolu

Tänapäeval on täiskasvanute seas väga tavaliseks probleemiks füüsilise ja vaimse energia vähenemine. Inimese vananedes nende rakud toodavad vähem energiat ning teadlased usuvad, et see on kriitiline tegur mitmete terviseprobleemide taga. Roosilõhnalisel kuldjuurel on märkimisväärne võime parandada energia tootmist ja võidelda väsimusega. See on võimalik mitokondri, kus on keha energia vabrik, aktiivsuse tõstmisega.
Inimese kliinilises katses roosilõhnaline kuldjuur demonstreeris füüsilise vastupidavuse abistamist juba pärast ühte annust. Teises uuringus tõstis rohttaim vaimset võimekust, sealhulgas lühiajalist mälu, keskendumisvõimet, arvutamist ja kuulmis- ning nägemistaju. Statistiliselt olulisi paranemisi märgati manustamisest alates kahe nädala pärast. Hiljutised kliinilised katsed on näidanud selle kuldjuure märkimisväärset parandamisoskust seoses füüsilise ja kognitiivse talitlusega.
Kasutamisjuhend

Tarbi 1 kapsel 1-3 korda päevas.

Koostis

Kuidas Te hindate seda toodet?

  1 2 3 4 5
Hind
Maitse/Välimus
Kvaliteet

Write your own review