tk - 0,00 €

Haya Labs Green Tea Extract 500mg 60caps


Rohelise tee ekstrakt on koostisosa, mis annab kehale toonust, energiat, keskendumisvõimet ja toetab rasvapõletuse protsessi.

Saadavus: Laos

12,00 €
Kogus:

Toidulisand

Haya Labs Green Tea on loodusliku rohelise tee ekstraktiga toidulisand. Rohelise tee ekstrakt on koostisosa, mis annab kehale toonust, energiat, keskendumisvõimet ja toetab rasvapõletuse protsessi.

Eelised:

  • Aitab suurendada vastupidavust ja keskendumisvõimet
  • Võib aidata vähendada väsimust
  • Aitab kaasa normaalsele energiavahetusele
  • Antioksüdantsete omadustega
  • Aitab kaasa normaalse kehakaalu säilitamisele
  • Aitab kaasa normaalsele südame ja maksa talitusele

Roheline tee on iidsetest aegadest tuntud antioksüdant, mis on tuntud oma kasulike omaduste poolest. See on rikkalik bioflavonoidide, taimede antioksüdantide allikas, millel on omadus kaitsta rakke kahjulike mõjude eest ja mis võivad aidata vananemisprotsessi aeglustada.

Roheline tee võib suurendada teie energiataset heas mõttes, peatada süsivesikute imendumise ja olla toeks rasvade põletamisel. See aitab hoida normaalset südamefunktsiooni ja vereringet.

Roheline tee võib stimuleerida närvisüsteemi, vähendada väsimust, parandada kontsentratsiooni ja neutraliseerida stressi sümptomeid. Rohelise tee ekstrakt aitab hoida maksa talitust normaalsena, aitab võidelda organismi põletikuliste protsessidega, säilitada luutihedust ning võib vähendada osteoporoosi tekkimise riski. Toidulisandi regulaarne tarvitamine võib parandada teie naha seisundit ja aidata kaasa immuunsüsteemi normaalsele talitusele.

Ärge kasutage mitmekesise toitumise asendajana! Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili.

Hoidke lastele kättesaamatus kohas!

Ärge ületage päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust!

Allergeenihoiatus: toodetud seadmetel, mis töötlevad piima, muna, nisu ja soja sisaldavaid tooteid!

Kasutamisjuhend

Soovitatav kasutamine: võtke 1 kapsel 1-3 korda päevas.

Pakendi suurus: 20

Koostis

Kuidas Te hindate seda toodet?

  1 2 3 4 5
Maitse/Välimus
Kvaliteet
Hind

Write your own review