tk - 0,00 €

Haya Labs Beta Alanine 200g


Beeta-alaniin on sportlaste toidulisanditest kreatiini järel üks enim uuritud ja vähemalt sama efektiivne.

Saadavus: Laos

18,50 €
Kogus:

Toidulisand

Beeta-alaniin on sportlaste toidulisanditest kreatiini järel üks enim uuritud ja vähemalt sama efektiivne.

  • Aitab parandada füüsilist töövõimet: võib aidata tõsta aeroobset ja anaeroobset läve
  • Võib aidata kaasa lihasmassi, lihasjõu ja vastupidavuse säilimisele
  • Võib aidata parandada treeninguefekti ja aidata kaasa normaalsele rasvaainevahtusele

Beeta-alaniin on sportlaste toidulisanditest kreatiini järel üks enim uuritud (ja vähemalt sama efektiivne). Kasutajad on nimetanud seda revolutsioonilst lisandit "uueks kreatiiniks!" Beeta-alaniin võib parandada sooritusvõimet kõigi piimhapet tootvate spordialade puhul ning aeglustada lihaste väsimist koormuse puhul. Beeta-alaniini ja kreatiini koos kasutades on võimalik vähendada organismis ka rasvamassi ning suurendada lihasmassi rohkem kui üksnes kreatiini tarbides.

Beeta-alaniin on lihaskoe karnosiini sünteesi lähtematerjal. Karnosiin on oma olemuselt antioksüdant, pärssides organismisiseseid oksüdatsiooni ja glükatsiooniprotsesse. Lihaskoes on karnosiini põhiülesandeks puhverdada intensiivse lihastöö käigus tekkivaid vesinikioone, mis aitab aeglustada lihaskoe ph muutust, lükates edasi väsimuse teket!

Karnosiini kasutamine on lihaskoe küllastamise seisukohalt paraku väheefektiivne, sest manustatud kogusest jääb metaboliseerumata vähe ning ülejäänud lagundatakse veres enne lihastesse jõudmist beeta-alaniiniks ja histidiiniks. Alles lihaste poolt omaksvõetud beeta-alaniinist ja histidiinist sünteesitakse karnosiin. Karnosiini kasutamise otseseks väärtuseks on vabanev beeta-alaniin, sest ainult selle aminohappe kättesaadavus on lihaskoe karnosiini sünteesivõime limiteerivaks faktoriks. Seega on mõistlik kasutada karnosiini asemel beeta-alaniini.

Kui eesmärgiks on arendada maksimaaljõudu, siis annab beeta-alaniini tarbimine koos kreatiiniga häid tulemusi.

Kellele?

Beeta-alaniin on treenivale inimesele mõeldud spetsiaallisand sportike tulemuste parandamiseks. Uuringud tõestavad, et beeta-alaniinist on kasu nii kõrge treenitusega jõu-, kiirus- ja vastupidavusalade sportlastele kui ka treenimata inimestele, algajatele ja madala treenitusega sportlastele.

Ärge kasutage mitmekesise toitumise asendajana! Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili.

Hoidke lastele kättesaamatus kohas!

Ärge ületage päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust!

Allergeenihoiatus: toodetud seadmetel, mis töötlevad piima, muna, nisu ja soja sisaldavaid tooteid!

Kasutamisjuhend 2 g pulbrit 2-3 korda päevas segatuna veega.
Koostis

Kuidas Te hindate seda toodet?

  1 2 3 4 5
Maitse/Välimus
Kvaliteet
Hind

Write your own review