tk - 0,00 €

ICONFIT Eggwhite Powder (Munavalk 85.8%) 800g

ICONFIT Munavalge Pulber sobib hästi kasutamiseks küpsetistes, et neid teha tervislikumaks tõstes proteiinisisaldust ja vähendades rasva ja süsivesikuid. Lisaks sobib ideaalselt ka sportlastele spordijoogiks ning on üks võimalik alternatiiv vadakuvalgule.

 

  • Eriti kõrge 85,8% valgusisaldus, vaid 4,5% süsivesikuid ja peaagu null rasva.

 

  • Ideaalne koostisosa tervislikus menüüs. Palju kasulikku valku ilma tühjade lisakaloriteta.

 

  • Sobib hästi kasutada ka erinevates küpsetistes tõstmaks proteiinisisaldust ilma lisarasva ja suhkruta.

 

  • Sobib ideaalselt ka sportlastele kasulikuks proteiinijoogiks ning on hea alternatiiv vadakuvalgule.

Saadavus: Laos

36,00 €
Kogus:

ICONFIT Munavalge Pulber (ehk albumiin) sobib hästi kasutamiseks küpsetistes, et neid teha tervislikumaks tõstes proteiinisisaldust ja vähendades rasva ja süsivesikuid. Lisaks sobib ideaalselt ka sportlastele spordijoogiks ning on üks võimalik alternatiiv vadakuvalgule.

 

Küpsetistes: Võib kasutada otse pulbrina taigna retseptis või ka enne segada veega (1 mõõdulusikas pulbrit umbes 120ml sooja veega) ja teha niimoodi pulbrist munavalget. Kasuta näiteks kookide, muffini jm retseptides tervisliku koostisosana.

 

Smuutides: Tee endale hõlpsasti proteiinismuuti lisades 1 mõõdulusika pulbrit smuutisse ja läbi blenderdades. 1 mõõdulusikas (25g) annab 21,4g proteiini ning aitab anda smuutile head tekstuuri.

 

Sportlased: Kasuta proteiinijoogina näiteks alternatiivina vadakuvalgule. Muna on kulturistide ja fitness sportlaste seas eriti hinnatud valguallikas ja pulbrina on seda kerge tarbida keskendudes proteiinile ilma liigse rasva ja süsivesikuta.

 

eggwhite powder

 

KASUTAMINE: Lisa 25g või soovitud kogus erinevatesse küpsetistesse, smuutidesse, spordijookidesse nende proteiinisisalduse tõstmiseks. 

 

KOOSTISOSAD: 100% munavalge pulber (ehk albumiin).

Kasutamisjuhend Lisa 25g või soovitud kogus erinevatesse küpsetistesse, smuutidesse, spordijookidesse nende proteiinisisalduse tõstmiseks
Koostis
Toitained:  / 25g  /100g
Energia (kJ/kcal) 388/91 1553/366
Valgud(g) 21,4 85,8
Süsivesikud(g) 1,12 4,47
..millest suhkrud(g) 0,16 0,63
Rasvad(g) 0,12 0,5
..millest küllastunud(g) 0,62 2,5
Sool(g) 0,31 1,25
KOOSTISOSAD: 100% munavalge pulber (ehk albumiin).

 

Kuidas Te hindate seda toodet?

  1 2 3 4 5
Hind
Maitse/Välimus
Kvaliteet

Write your own review