tk - 0,00 €

BioTech USA Tri-Creatine Malate 300g


Trikreatiinmalaat on eriti efektiivne lihasjõu ja plahvatusliku jõu suurendamisel, vaba testosterooni taseme säilitamisel ja katabolismi vältimisel.

Saadavus: Laos

24,90 €
Kogus:
Jõu & võimsuse suurenemine

  • Vastupidavuse suurenemine
  • Parandatud atp toodang
  • Ülim imendumine
  • Ei mingit veepeetust

On leitud, et trikreatiinmalaadi lisandina kasutamine suurendab kehakaalu, kuiva lihasmassi, lihasjõudu, parandab kardiovaskulaarset vastupidavust ja üldist sportlikku sooritusvõimet. Trikreatiinmalaat on eriti efektiivne lihasjõu ja plahvatusliku jõu suurendamisel, vaba testosterooni taseme säilitamisel ja katabolismi vältimisel. 

Lisatud malaatgrupiga kreatiin

Trikreatiinmalaat on aine, mis on saadud kolme kreatiini molekuli kinnitamisel ühele õunhappe molekulile. Selle sideme lõhub maohape, vabastades puhta kreatiini (mitte kreatiin monohüdraadi) ja õunhappe, mis mõlemad koheselt imenduvad läbi maoseina. Õunhape toetab energia tootmist, seega on see lihase sooritusvõime seisukohalt asendamatu. See võimaldab kehal ka ATP-d efektiivsemalt toota.

Vees paremini lahustuv

Trikreatiin malaat on vees paremini lahustuv kui tavaline kreatiin monohüdraat, kõrvaldades seedeprobleemide ohu, lisaks on see efektiivsem ATP tsükli võimendamisel. Trikreatiin malaadi kasutajad on märganud märkimisväärset paranemist vastupidavuses ja intensiivsele treeningule järgnenud taastumise ajas, seda kõike nahaaluse veepeetuseta.

Ei mingit veepeetus

See kreatiinisool ei tekita sinus veepeetust, nagu kreatiin monohüdraadi puhul, kuna selle keemilises ehituses pole vee molekuli. Seega toimub kõik hüdratatsioon ja volümiseerimine lihasrakus, mitte su maos. Lõpp pundumisele! 

Kasutamisjuhend

Juhised: Võta 5g trikreatiinmalaati 20 minutit enne treeningut 200ml vee või mahlaga.

Koostis

Tri-creatine malate 100% (micronizedcreatine monohydrate, malic acid).

1 serving (4,5 g) = 3g of Creatine.

Made in a plant thatmanufactures milk, egg, gluten, soy, crustaceans, sulphurdioxide and nuts containing foods.

Kuidas Te hindate seda toodet?

  1 2 3 4 5
Maitse/Välimus
Kvaliteet
Hind

Write your own review