tk - 0,00 €

AMIX Creatine HCI 120caps

Creatine HCl on toidulisand koos kreatiinvesinikkloriidiga - ülitõhus kreatiini maksimaalse imendumisega vorm, mis on välja töötatud  sportlastele ja kulturistidele, kes vajavad suure intensiivsusega treeningute ajal täiendavat jõudu, energiat ja vastupidavust.

Saadavus: Laos

19,90 €
Kogus:

Eelised:

  • Suurepärane lihaspumbatus
  • Suurendab jõudu ja vastupidavust
  • Suurendab energia taset
  • Soodustab taastumist
  • Toetab raku hüdratsiooni
  • Parandab spordisaavutusi
  • Suurepärane lahustuvus
  • Täielik ja kiire imendumine

Kreatiin-HCl (vesinikkloriid) peetakse parimaks kreatiini vormiks sportliku toitumise valdkonnas lahustuvuse, imendumise ja bioaktiivsuse osas. Kreatiin on üks populaarsemaid toidulisandeid sportlastele ja kulturistidele, mis võib suurendada füüsilist jõudu ja vastupidavust, aga ka lihaste suurust.

Kreatiin HCl on parim kreatiin inimestele, kes soovivad saada rasvavaba lihasmassi. Toimeaine suurendab ATP energiat lihasrakkudes, stimuleerib lihaste kokkutõmbumist ja suurendab jõudu. See võimaldab raskemaid ja intensiivsemaid treeninguid ning viib suurema lihaskasvuni. Kreatiin tagab rakkude parema hüdratsiooni ja suurendab lihasrakkude mahtu. Samuti vähendab see väsimust ja parandab taastumisprotsesse pärast intensiivset treenimist.

Kreatiini HCl ainulaadsed omadused tulenevad selle valmistamisviisist. See ühend valmistati vesinikkloriidrühma kinnitamisel kreatiini molekuliga. See parandab lahustuvust ja kõrvaldab sellised kõrvaltoimed nagu kõhuvalu.

Kasutamisjuhend

Võtke 2-4 kapslit klaasi veega, eelistatavalt 60 minutit enne treeningut.

Koostis

bodyvision.ee

Ingredients: Creatine HCl, gelatin capsule (made from pure gelatin, water, dyes: titanium dioxide), stabilizer: microcrystalline cellulose; anticaking agents: vegetable magnesium stearate, silicon dioxide.

Allergen warning: It may contain traces of milk, eggs, soybeans, gluten and shellfish.

Kuidas Te hindate seda toodet?

  1 2 3 4 5
Maitse/Välimus
Kvaliteet
Hind

Write your own review