tk - 0,00 €

BioTech USA Thermo Drine LIquid 500ml

 

Soovitame seda toodet dieeditades ja keharasva vähendades. See on sobilik ka sportlastele energiseerivaks kalorivabaks joogiks.

Saadavus: Laos

13,00 €
13,00 €
Kogus:

Dieedipidajate puhul on üsna tavaline, et ei pöörata piisavalt tähelepanu vitamiinidele ja mineraalidele. Seetõttu oleme väsinud, väheenergilised ja kergelt ärrituvad. Thermo Drine Liquid reguleerib veresuhkrutaset ja vedeliku tarbimine aitab täita magu ja on ka üldiselt puhastava toimega. Energiseerivad toimeained annavad sulle lisaenergiat, et sa poleks nii väsinud ja halvas meeleolus dieedi ajal. See sisaldab vitamiine, mineraale ja antioksüdante ning energiat andvaid toimeaineid. Selles tootes sisaldub ka L-karnitiin, mis on efektiivseim looduslik rasvapõletaja. L-karnitiin võimaldab sul rasvapõletusest rohkem energiat saada.

Kasutamisjuhend

Joogi valmistamiseks lahusta 10 ml kontsentraati (u. 1 teelusikatäis) 250 ml vees. See maitseb veel paremini, kui lahustada gaseeritud vees.

Koostis

 

INGREDIENTS:

 

Water, L-carnitine, choline bitartrate,acid (citric acid), taurine, inulin, caffeine, inositol,glucuronolactone, Camellia sinensis leaf extract,preservative (potassium sorbate), L-ascorbic acid,nicotinamide, flavour, sweeteners (sucralose,acesulfame K), DL-alpha tocopheryl acetate, calciumpantothenate, colour (azorubine*), pyridoxinehydrochloride, riboflavin, thiamine hydrochloride, folicacid, biotin, cyanocobalamin. * May have an adverseeffect on activity and attention in children.

Kuidas Te hindate seda toodet?

  1 2 3 4 5
Kvaliteet
Hind
Maitse/Välimus

Write your own review