tk - 0,00 €

BioTech USA One a Day 100tabs


Mitmekülgne vitamiini- ja mineraalikompleks

Saadavus: Laos

11,00 €
Kogus:

On väga tähtis, et pakuksime oma kehale regulaarselt piisaval hulgal vitamiine ja mineraale. Kindlustamaks, et meie immuunsüsteem töötab korralikult, on lihtsaim asi, mis teha võime, tarbida piisavalt vitamiine ja mineraale.


Soovitame seda toodet elementaarseks igapäevaseks vitamiini- ja mineraalilisaks kõigile olenemata vanusest, soost või kehalisest aktiivsusest. Elementaarne lisand tervislikule elule.

Kasutamisjuhend Võta 1 tabletti päevas.
Koostis


Calcium salts of orthophosphoric acid, bulking agent (cellulose gel),magnesium oxide, L-ascorbic acid, coating material [stabilisers (polyvinyl alcohol-polyethyleneglycol-graft-co-polymer, polyvinyl alcohol), anti-caking agents (talc, mono- and diglycerides of fatty acids)],ferrous fumarate, DL- alpha-tocopheryl acetate, anti-caking agents (magnesium salts of fatty acids, silicondioxide), nicotinamide, zinc oxide, retinyl acetate, manganese sulphate, D-pantothenate, calcium,cholecalciferol, thiamin mononitrate, pyridoxine hydrochloride, riboflavin, pteroylmonoglutamic acid,potassium iodide, chromium (III) chloride, sodium molybdate, sodium selenite, D-biotin, cyanocobalamin.


Made in a plant that manufactures milk, egg, gluten, soy, crustaceans, sulphur dioxide and nuts containingfoods.

WARNINGS: Keep out of reach of children! Food supplements do not replace a balanced nutritionand healthy lifestyle.

Kuidas Te hindate seda toodet?

  1 2 3 4 5
Hind
Maitse/Välimus
Kvaliteet

Write your own review