tk - 0,00 €

BioTech USA Liquid Amino 1000ml

- Amino Ringluse Maatriks
- 300,000mg puhtaid aminohappeid
- Kiire treeningjärgne taastumine
- Ülikuiv lihasmass

Saadavus: Laos

22,00 €
22,00 €
Kogus:

LIQUID AMINO on tehnoloogia viimane sõna. See on teaduslikult välja töötatud selleks, et ehitada ultrakuiva lihasmassi ja toetada kiiret treeningjärgset lihastaastumist. See arenenud aminohappekompleks loodi, kasutades kiiresti imenduvaid, kõrgkvaliteedilisi hargnenud ahelaga aminohappeid (BCAAsid), peptiidsidemetega ja vabas vormis aminohappeid nende kõige kasutatavamates ja kergesti seeditavates vormides lihaskasvu parandamiseks ja valgusünteesi optimiseerimiseks.

 

Üks LIQUID AMINO serveering pakub 12,000mg puhtaid aminohappeid nii hüdrolüsaadist kui vadakuvalgust. Lisaks sisaldab tipptasemel LIQUID AMINO Amino Circulation Matrixit (ACM, aminoringluse maatriks), aminohappe transpordisüsteemi, mis on loodud aminohapete ultrakiireks transportimiseks lihaskoesse.

Kasutamisjuhend Kasutada toidulisandina, üks serveering (40ml) LIQUID AMINO enne treeningut ja üks treeningjärgselt. Treeningvabadel päevadel tarbi üks serveering hommikul.
Koostis

INGREDIENTS:

 

Lemon: water, Amino Factor [hydrolyzed protein, whey protein hydrolysate, BCAAcomplex (L-leucine, L-isoleucine, L-valine 2:1:1], L-arginine alpha ketoglutarate, maltodextrin,acid (citric acid), preservatives (sorbic acid, sodium benzoate), sweeteners (acesulfame-K, sucralose), pyridoxine hydrochloride, colour (Sunset Yellow FCF*), cyanocobalamin.*Sunset Yellow FCF may have an adverse effect on activity and attention in children.

 

Orange: water, Amino Factor [hydrolyzed protein, whey protein hydrolysate, BCAAcomplex (L-leucine, L-isoleucine, L-valine 2:1:1], L-arginine alpha ketoglutarate, maltodextrin,acid (citric acid), preservatives (sorbic acid, sodium benzoate), sweeteners (acesulfame-K, sucralose), pyridoxine hydrochloride, colours (Sunset Yellow FCF*, Tartrazine*),cyanocobalamin. *Sunset Yellow FCF and *Tartrazine may have an adverse effect on activityand attention in children.

Kuidas Te hindate seda toodet?

  1 2 3 4 5
Maitse/Välimus
Kvaliteet
Hind

Write your own review