tk - 0,00 €

BioTech USA Fenugreek 60caps

 

LOODUSLIK TAIMEEKSTRAKT, KAPSELDATUD

Saadavus: Laos

12,00 €
Kogus:

Miks soovitame toodet BioTechUSA Lambalääts?

 

  • looduslik taimeekstrakt
  • 30 päeva jooksul

 

Fenugreek on Vahemere ja Lääne-Aasia päritolu taim, mis on populaarne Hiina, Kreeka, Egiptuse ja India meditsiinis. Selle kasutamine ulatub tagasi iidsetesse aegadesse, näiteks kasutasid egiptlased seda palsamiks, teised rahvad kasutasid seda jahvatusena ja teena isegi neil päevil tervise säilitamiseks ja seedimise hõlbustamiseks. Lisaks on see mitmekülgsuse ja magususe tõttu populaarne koostisosa paljudes rahvusköökides. Lähis-Idas kasutatakse selle lehti ja seemneid traditsiooniliste toitude maitsestamiseks, näiteks Indias on see karri asendamatu koostisosa, kuid seda kasutatakse sageli ka leiva ja tee valmistamiseks. Ja intensiivse magusa lõhna tõttu kasutavad ameeriklased seda sageli vahtrasiirupi asendamiseks.

 

LOODUSLIK TAIMEEKSTRAKT, KAPSELDATUD

 

Tänu kapsli vormile on BioTechUSA Fenugreek hõlpsasti kasutatav ja päeva jooksul ükskõik kuhu kaasa võtta. Pakend sisaldab kapsleid 30 päeva jooksul, nii et isegi igakuine hoolduslaadne pealekandmine on hõlpsasti teostatav.

 

MIDA SISALDAB BIOTECHUSA LAMBALÄÄTS?

 

Üks portsjon (2 megakapslit):

  • 1500 mg lambaläätse seemneekstrakti

 

JUHISED: Võtke 2 kapslit päevas rohke vedelikuga! Ärge ületage soovitatavat ööpäevast kogust!

 

KOOSTISOSAD: Põldmarja (Trigonella foenumgraecum) seemneekstrakt 74,2%, kapslikoore [želatiin, glasuur (šellak), värvus (raudoksiidid ja hüdroksiidid), happesuse regulaator (ammooniumhüdroksiid), happesuse regulaator (kaaliumhüdroksiid)], mahuaine (kaltsiumfosfaadid) , paakumisvastased ained (rasvhapete magneesiumisoolad, ränidioksiid).

 

Valmistatud aplantis, mis toodab piima, muna, gluteeni, soja, koorikloomi, vääveldioksiidi ja toitu sisaldavaid pähkleid.

 

HOIATUS: Hoidke seda toodet väikeste laste käeulatusest eemal. Toidulisandeid ei tohiks kasutada mitmekesise ja tasakaalustatud toitumise ning tervisliku eluviisi asendajana. Ravimit ei soovitata kasutada teadaolevate haiguste korral, koos ravimitega ega lastele ning rasedatele ja rinnaga toitvatele naistele.

Kasutamisjuhend

Võtke 2 kapslit päevas rohke vedelikuga! Ärge ületage soovitatavat ööpäevast kogust!

Koostis

Fenugreek (Trigonella foenumgraecum)seed extract 74.2%, capsule shell [gelatine, glazing agent (shellac), colour (iron oxides and hydroxides), acidity regulator (ammonium hydroxide), acidity regulator (potassium hydroxide)], bulking agent (calcium phosphates), anti-caking agents (magnesium salts of fatty acids, silicon dioxide).

 

Made in aplant that manufactures milk, egg, gluten, soy, crustaceans, sulphur dioxide andnuts containing foods.

Kuidas Te hindate seda toodet?

  1 2 3 4 5
Hind
Maitse/Välimus
Kvaliteet

Write your own review