tk - 0,00 €

AMIX Epo-Core VO2 Max Formula 120caps


EPO-CORE VO2 Max välja töötatud, et edendada nii professionaalsete kui harrastussportlaste optimaalset jõudlust ja suuremat vastupidavust.

Saadavus: Laos

22,90 €
Kogus:

Performance EPO-CORE VO2 Max, eksklusiivne täiustatud valem, mis on spetsiaalselt loodud sportliku soorituse ja hapniku transpordi parandamiseks.

Performance EPO-CORE® VO2 Max on KOFEIINIVABA treeningeelne kompleks vastupidavustegevuste läbiviimiseks. See pakub jõudluse parandamiseks olulisi komponente, näiteks:

AKG (arginiin-alfa-ketoglutaraat)

  • Suurendab lihaste verevarustust, aitab kaasa toitainete transpordile ja lihaste hapnikuga varustamisele


OKG (ornitiin alfa-ketoglutaraat)

  • Eemaldab keha mürgised ained intensiivse füüsilise koormuse korral, näiteks ammoniaagi

 

ALA (alfa-lipoehape): võimas looduslik antioksüdant. Hõlbustab suhkru ainevahetust, et neid saaks energiaallikana õigesti kasutada.

Angelica Sinensis: Sellel Hiina ürdil (Dong Quai) on kasulik mõju vereringele.

Peak-ATP: patenteeritud valem, mis annab kehale täpse molekuli, mis on vajalik energia tootmiseks

Beeta-alaniin (CarnoSyn): viivitab väsimuse tekkimist ja blokeerib piimhapet.

DMG-N, N-dimetüülglütsiini HCL: Pangamiinhappe (Vit. B15) toimeaine, mida iseloomustatakse kui hapniku transporti. See toetab immuunsüsteemi, vereringe, kardiovaskulaarseid ja neuroloogilisi funktsioone.

Cordyceps sinensis: muude omaduste kõrval täidab see bronhodilateerivat funktsiooni ja suurendab ATP tootmist, viivitades seeläbi väsimuse ja piimhappe tekkimist.

Lühidalt öeldes on Performance EPO-CORE VO2 Max välja töötatud, et edendada nii professionaalsete kui harrastussportlaste optimaalset jõudlust ja suuremat vastupidavust. Tänu vasodilataatoritele parandab see hapniku transportimise ja imendumise võimet. Samuti optimeerib see ATP tootmist ning viivitab väsimuse ja kardetud piimhappe tekkimist.

Kasutamisjuhend

Võtke 6 kapslit 300 ml veega päevas, umbes 30-60 minutit enne füüsilise tegevuse tegemist.

Koostis

bodyvision.ee

Ingredients: Beta-Alanine (CarnoSyn®), gelatin capsule (made from pure gelatin, water, dye: titanium dioxide), Ornithine Alpha-Ketoglutarate, Arginine Alpha-Ketoglutarate, Cordyceps Sinensis, Angelica Sinensis extract, Rhodiola Rosea, magnesium citrate, Adenosine 5‘ Triphosphate Disodium, DMG - N, N-Dimethylglycine HCL, Di-Potassium Phosphate, Di-Sodium Phosphate, Choline, Inositol, Dandelion Extract (taraxacum officinale – root), Alpha Lipoic Acid, stabilizer: hydroxypropylmethylcellulose Methocel®, anti-caking agents: magnesium stearate, silicon dioxide; chromium picolinate.

Allergen warning: It may contain traces of milk, eggs, soybeans, gluten and shellfish.

Warning: Do not use this product if you are pregnant or nursing. The product is not designed for children. Keep away from children. Do not exceed recommended daily dosage! Store at a temperature not exceeding 25°C in cool dry place away from sunlight. The product should not be used as a substitute for a varied diet. The producer is not liable for any damage caused by improper use or storage. 

Kuidas Te hindate seda toodet?

  1 2 3 4 5
Maitse/Välimus
Kvaliteet
Hind

Write your own review