tk - 0,00 €

UPSLabs Jack3D 248g

 

Jack3D on tõesti revolutsiooniline - see ei sisalda kunstlikke värvaineid ega täiteaineid. See sisaldab ainult vajalikke ja toimivaid koostisosi nagu maltodekstriin, kreatiini monohüdraat, beetaalaniin, kofeiin ja arginiini alfa-ketoglutaraat. Ja see on kõik, mida Sa vajad!

Saadavus: Laos

35,00 €
35,00 €
Kogus:

 USP LABS Jack3D trennieelne toidulisand on tõeline legend! See on maailma enimmüüdud trennieelne toidulisand!

 

Jack3D eesmärk on kindel - et Sa oleksid jõusaalis domineeriv!

  • Väga hea maitsega
  • Annab palju energiat ja suurendab vastupidavust
  • Parandab jõudlust
  • Parandab keskendumisvõimet
  • Võimas pump-efekt garanteeritud

 

Suure tõenäosusega ei ole trennieelsed toidulisandid Sulle võõras teema. Ehk Sind isegi ei huvita kuidas see maitseb, sest see toimib hästi. Enamasti on trennieelsetel toidulisanditel siiski hea maitse ja energialaeng tuleb kofeiinist. Energiat täis treeningule järgneb aga masendustunne.

 

Sinu olemasolev trennieelne toidulisand võib olla küll hea trenni snoobide jaoks, aga mitte Sulle - Sina otsid midagi ideaalset! Midagi mis oleks parimatest parim!

 

 

Kasutamisjuhend

3 esimest korda: Sega 1 kulbitäis (5,5g) 120ml külma veega ja tarbi 30-45 minutit enne treeningut.
Alates 4. tarbimise korrast: lisa igal korral pool kulbitäit (2,75g) juurde kuni lõpuks jää koguse juurde, milleks on 2 (11g) kulbitäit segatuna 240ml külma veega.
Ära tarbi kunagi rohkem kui 2 kulbitäit 24 tunni jooksul. Ära kasuta 7 päeva jooksul rohkem kui viiel järjestikusel päeval.

Koostis

jack3d

Kuidas Te hindate seda toodet?

  1 2 3 4 5
Hind
Maitse/Välimus
Kvaliteet

Write your own review