tk - 0,00 €

Universal Nutrition Storm 750g

Võimas kompleks, mis suurendab energiataset juba kahenädalase kasutamise järel!

Saadavus: Laost otsasTavahind: 75,00 €

Soodushind 64,90 €

Kui soovid parandada oma sooritusvõimet jõusaalis ja kasvatada korralikku lihasmassi, siis Storm on täpselt õige valik. Me räägime tõelisest lihaskasvust, mitte rasvakihist, mida tekitasid minevikus kasutatud suhkrut täis kreatiinitooted. Me kasutame ainult kõige paremat ja moodsamat kreatiini segu, kuhu kuulub ka patenteeritud molekulivorm magneesiumkreatiinkelaat, mille puhul on tõestatud energiataseme suurendamine juba kahenädalase kasutamise järel. Koos Stormi kehasisesesse jaotussüsteemi kuuluvate lämmastikoksiidi taseme suurendajate ja insuliini võimendajatega on tulemuseks kõigist saadaolevatest tõhusaim lihasmassi kasvatamise kompleks.

Parim kehasisene jaotussüsteem
Storm kasutab ainulaadset toitainete kehasisese laialiveo tehnoloogiat iNOXsulin-7, mis kiirendab toitainete imendumist ilma glükoosilisanditeta. iNOXsulin-7 kasutab viivitusega vabanevaid lämmastikoksiidi taseme suurendajaid ja insuliini võimendajaid, mis kannavad kreatiini treeningueelse ja -järgse akna ajal otse lihaskudedesse. Samuti parandab lämmastikoksiidi taset suurendav kompleks pumbaefekti, mis tõstab jõusaalis energiataset.

Neli kreatiini vormi
Storm kasutab nelja erinevat kreatiini vormi, mis aitavad lihaskudesid küllastada paremini kui mis tahes muu toode. Storm sisaldab mitmeid tehnoloogiliselt kõige moodsamaid ja paremini omastatavaid kreatiini vorme, kaasa arvatud magneesiumkreatiin kelaat, dikreatiinmalaat ja trikreatiinmalaat. Me ei unustanud ka kreatiinmonohüdraati, mis on ajast aega tulemusi andnud ja järeleproovitud kreatiini vorm. Nende nelja erineva vormi viimine organismi tagab pideva kreatiinivoolu lihaskudedesse, mis annab püsivat kasu kogu päevaks.

Kasutamisjuhend Segada 1 mõõtlusikatäit (~9,4 gr) 300 ml külma veega. Parimate tulemuste saamiseks võtta üks annus 30 minutit enne treeningut ja teine annus 30 minutit pärast treeningut.
Koostis

Universal Nutrition Storm

750g

 
Product information
Serving Size: 3 Scoop (~9,4g)
Servings Per Container: 80
 
Amount per serving In 450 ml of Water % daily value
 
Calories 0  
Carbohydrates <1g 0%*
   Sugars 0g **
Magnesium 5mg <2%
 
Hypervol Complex™  5000mg
   Creatine Monohydrate **
   Dicreatine Malate **
   Tricreatine Matrix (TCM) (Creatine Gluconate, Creatine AKG, Creatine Orotate) **
   Magnesium Creatine Chelate **
 
INOXsulin-7™ 3750mg
   L-Taurine **
   Betaine Anhydrous **
   Citrulline Malate **
   Arginine AKG **
   Beta-Alanine **
   Alpha Lipoic Acid **
   4-Hydroxyisoleucine (20%) **
 

* Percent Daily Values are based on a 2,000 calorie diet.

** No Daily Value established.

 
Other Ingredients: Silicon Dioxide, Natural And Artificial Flavors, Acesulfame-K, Sucralose, Citric Acid, FD&C Blue #1, Fenugreek Extract. Made In A GMP Facility That Uses Milk, Soy, Egg, Peanuts.

Kliendi kommentaarid

1 ese(t)

lehekülje kohta
:) Review by viktor
Kvaliteet
Maitse/Välimus
Hind
Работает хорошо подходит для тренировок и для к киберспорта тоже хорош:))!!!В спортзале дает больше повторений...немного пампа...в целом по своему хороший !!! Но драйва не испытываю:))) (Postitatud 17.11.2022)

1 ese(t)

lehekülje kohta

Kuidas Te hindate seda toodet?

  1 2 3 4 5
Hind
Maitse/Välimus
Kvaliteet

Write your own review