tk - 0,00 €

Scitec 100% Beef Concentrate 2000g

100% BEEF CONCENTRATE* From hydrolyzed beef!

Saadavus: Laos

Tavahind: 44,00 €

Soodushind 39,00 €

Tavahind: 44,00 €

Soodushind 39,00 €

Kogus:

Loomalihal on legendaarne staatus rasket treeningut tegevate, eesmärgile orienteeritud sportlaste hulgas - paljud inimesed kogevad paremat lihaskasvu tarbides just looma- mitte kanaliha. Nii et miks mitte proovida veiseliha valgujookia kui kvaliteetne pulbriline tooraine on olemas?

Meie 100% veiseliha kontsentraat on täielik, hüdrolüüsitud veiseliha peptide, mis on valmistatud värsket veise- toorainest, 100% looduslik toode, ilma hormoone kasutamata. On ensümaatiliselt hüdrolüüsitud veise- valk, mis tähendab, et selle seedimina ja imendumine on kiire. Täielik valk annab kehale kõik vajalikud  aminohapped, sealhulgas 9 aminohapet, mida ei suuda keha ise sünteesida ja neid tuleb toiduga saada (st Histidiin, Isoleutsiin, Leutsiin, Lüsiin, Metioniin, Fenüülalaniin, treoniin, trüptofaan, valiin).

100% veiseliha kontsentraat on tohutu alternatiiv piimavalgule, eriti sojavalgule! Ilmselt paljudel inimestel on  laktoositalumatus või isegi piima allergia. See võib olla tõsiseks probleemiks, samas kui paljud teised järgivad teatud määral Paleo toitumist, kus piimatooteid on välistatud ja liha valguallikad on soositud. (Veiseliha tooraine ei sisalda laktoosi!) Meie veiseliha valgule pole lisatud kreatiini! Miks siduda oma kreatiini kasutamine ja doseerimine valgutoote tarbimisega? Paljud loomaliha valguproduktid on halva maitsega! Meie veiseliha valgu pulber maitseb väga hästti, proovige ise! Dieedi ajal on ta valkude ja asendamatute aminohapete allikaks, mida keha vajab kudede kasvuks ja hoolduseks. Seega meie 100% veiseliha kontsentraat aitab kaasa lihaskasvule ja hooldusele ja aitab säilitada ka normaalsed luud.

BEN PAKULSKI
IFBB Pro, 2016 Vancouver Pro 1st place,
2013 Arnold Classic 2nd place
Team Scitec
 
Kasutamisjuhend Sega 2/3 kulpi (30 g) 250 ml veega päevas. Soovitavalt kasutada sõelaga šeikerit ja loksutada hästi! Parim aeg kasutada on pärast treeningut.
Koostis

 

Scitec 100% Beef Concentrate

2000g

 
Product information
Serving Size: 30 g (2/3 scoop)
Servings Per Container: 66
 
  30g 100g
 
Calories 114 kcal 378 kcal
Total Fat 1,4 g 4.7 g
   Saturated Fat 0,4 g 1.3 g
Total Carbohydrate 6.2 g 21 g
   Sugars 2,1 g 7 g
Protein 19 g 63 g
Salt 0.61 g 2 g
 
 
 

Ingredients:

Almond chocolate: Hydrolyzed Beef Peptide Protein, Maltodextrin, Flavors (Chocolate, Almond), Cocoa Powder (10-12%), Emulsifier (Soy Lecithin Powder), Dextrose, Sucrose, Sodium Chloride, Thickener (Xanthan Gum), Sweeteners (Acesulfame K, Sucralose).

Caramel vanilla: Hydrolyzed Beef Peptide Protein, Maltodextrin, Flavors (Milk Caramel, Vanilla), Emulsifier (Soy Lecithin Powder), Dextrose, Sucrose, Sodium Chloride, Thickener (Xanthan Gum), Color (Riboflavin), Sweeteners (Acesulfame K, Sucralose).

Raspberry cream: Hydrolyzed Beef Peptide Protein, Maltodextrin, Acidity Regulator (Citric Acid Anhydrous),
Flavors (Strawberry, Wild Berry), Emulsifier (Soy Lecithin Powder), Dextrose, Sucrose, Thickener (Xanthan Gum), Color (Beetroot Red), Sodium Chloride, Sweeteners (Acesulfame K, Sucralose).

Only registered users can write reviews. Please, log in or register