tk - 0,00 €

Scitec CREA STAR, 540g

Meie CREA STAR varustab plahvatusliku energiaga lihaseid oma suure kreatiinisisaldusega.

Saadavus: Laos

18,50 €
18,50 €
Kogus:

EDDIE BRACAMONTES
IFBB Pro, 2015 NPC Nationals 2nd place,
2015 NPC USA 3rd place
Team Scitec
 
  • Kõrge biosaadavus!
  • 13 aktiivainet!
  • CRE / Absorb Maatriks CreaPep™ ja GlutaZorb™!
  • Lisatud magnesium ja B3 vitamiin!

Meie CREA STAR varustab plahvatusliku energiaga lihaseid oma suure kreatiinisisaldusega. See annab kõige populaarsema ja kõige enam uuritud kreatiinmonohüdraadi erinevaid vorme (nt Kre-Alkalyn, puhverdatud kreatiinmonohüdraat) koos teiste efektiivsete kreatiiniühenditega.

On teaduslikult tõestatud, et kreatiin selles annuses (vähemalt 3 grammi päevas) suurendab jõudlust järjestikuste lühiajaliste, kõrge intensiivsusega treeningute nagu jõutreening ja intensiivne intervalltreening, puhul.

CRE / Absorp maatriksil on insuliinieritust stimuleeriv toime. CreaPep™ peptiidid ja aminohapped suurendavad insuliini sekretsiooni, mis viib parema kreatiini kasutamisele.

GlutaZorb™ on stabiilne L-glutamiini vorm, mis toimetab 100% selle amino vereringesse. Glükuronolaktoonil ja tauriinil on oluline funktsioon lihasrakkudes ja nad on regulaarsed komponendid energiajookides.

Magneesium aitab kaasa normaalsele valgusünteesile, elektrolüütide tasakaalule ja ormaalsele luude ja hammaste seisukorrale.

Magneesium ja vitamiin B3 aitavad kaasa normaalsele närvisüsteemi toimimisele(närviülekanded ja lihaste kokkutõmbumine, sealhulgas südamelihase), vähendavad väsimust ja kurnatust, parandavad energia saamise ainevahetust ja psühholoogilist funktsiooni.

Kasutamisjuhend Sega 9 g pulbrit 400 ml veega. "Laadimisperioodil" võta portsjon CREA STAR iga 15 kg oma kehakaalu kohta päevas (nii küllastad lihaseid kiiremini kreatiiniga). Jaga laiali need portsjonit kogu päeva peale ja võta neid enne sööki. Pärast 5 päeva võtta ainult 1 portsjoni päevas. Kui soovite loobuda "laadimisperioodist", siis võtke kohe alguses 1 portsjon päevas.
Koostis

Scitec CREA STAR

540g

 
Product information
Serving Size: 9 g (2/3 scoop)
Servings Per Container: 60
 
  Amount per serving % daily value
Vitamin B3 (Niacin) 2.5 mg 15%
Magnesium 56.8 mg 15%
Proprietary “CREA-STAR” matrix    
6 Component Creatine Matrix 5000 mg  
of which Creatine
(Creatine Monohydrate, MicronTec micronized Creatine Monohydrate,
Concentrated Creatine Anhydrous, Creatine Citrate, Creatine Pyruvate,
Kre-Alkalyn® (buffered Creatine))
4415 mg  
CRE/Absorp Matrix
(Taurine (500 mg), Glucuronolactone (300 mg), CreaPep™ (100 mg),
GlutaZorb™ advanced Glutamine (100 mg))
1000 mg  
Support Matrix
(Magnesium Oxide (109.5 mg), Malic Acid (10 mg), Nicotinamide (2.52 mg))
122 mg  
 

Ingredients:

Cola: Creatine Monohydrate, Emulsifier (Glycerol Monostearate), Flavor (Cola), Acidity Regulator (Citric Acid Anhydrous), Taurine, D-Glucuronolactone, Sweeteners (Sucralose, Acesulfame K), Magnesium Oxide, Color (Sulphite Ammonia Caramel), CreaPep™ [Hydrolyzed Whey Protein, Micellar Casein (from Milk)], GlutaZorb™ (Instantized L-Glutamine), Micronized Creatine Monohydrate, Thickener (Xanthan Gum), Creatine Anhydrous, Creatine Citrate, Creatine Pyruvate, Kre-Alkalyn® [buffered Creatine Monohydrate], DL-Malic Acid, Nicotinamide

Watermelon: Creatine Monohydrate, Emulsifier (Glycerol Monostearate), Flavor (Watermelon), Taurine, D-Glucuronolactone, Acidity Regulator (Citric Acid Anhydrous), Magnesium Oxide, CreaPep™ [Hydrolyzed Whey Protein, Micellar Casein (from Milk)], GlutaZorb™ (Instantized L-Glutamine), Sweeteners (Acesulfame K, Sucralose), Micronized Creatine Monohydrate, Thickener (Xanthan Gum), Colors (Beetroot Juice, Carmoisine**), Creatine Anhydrous, Creatine Citrate, Creatine Pyruvate, Kre-Alkalyn® [buffered Creatine Monohydrate], DL-Malic Acid, Nicotinamide.

** May have an adverse effect on activity and attention in children

 

Only registered users can write reviews. Please, log in or register