tk - 0,00 €

SAN Omega Flax Oil 200softgels (Parim enne: 08.18)

Alfa ja Omega rasvhapped

Saadavus: Laos

Tavahind: 20,00 €

Soodushind 10,00 €

Kogus:

Alfa ja Omega rasvhapped

   - toetavad südame-veresoonkonna tervist
   - on rafineerimata, madala hapnikusisaldusega ja pärit orgaanilisest allikast
   - rakkudele energiaallikaks
   - toetab vaimset võimekust
   - juuste- ja naha tervise toetaja

Madala rasvasisaldusega toit on lihtsalt vähese tervisega dieedi nimi.

Olulised rasvad on väga olulised! Paljud inimesed arvavad, et toidus rasva vältimine on võti pikemaks ja tervislikumaks eluks. Jah, kui tegemist on ebatervislike töödeldud toitudega, mis sisaldavad transrasva, on see täiesti tõsi. Probleem on selles, et eemaldades rasvad toidust lihtsalt kalorite vähendamiseks, tähendab see teie kehale ka vähem kasulikku rasva. Suur osa ühiskonnast on enesestmõistetavaks tunnistanud asjaolu, et kõik omega-3, 6 ja 9 rasvad ei ole tervisele kasulikud. Ometi on need positiivsed ja tervisele otsustava tähtsusega. OMEGA FLAX OIL tagab tervise edendamiseks kõiki kolme Omega (3,6,9) rasvhapetet täiuslikus omavahelises suhtes.

1970. aastate lõpus algas madala rasvasisaldusega toidu hirm. Inimesed olid veendunud, et rasv on halb ja rohkesti süsivesikuid oleks hea asendus. Mida ei võetud arvesse, oli teatud rasvade hädavajalikkus meie üldise heaolu ja tervise seisukohalt. Need olulised rasvhapped (EFA) on hädavajalikud mitte ainult üldise tervise ja pikaealisuse jaoks, vaid ka teatud rolli jaoks, mida nad mängivad igas meie keha süsteemis. Tugevast südame-veresoonkonna tervisest ja korralikust keha massist kuni aju võimsuse ja tervislike elundite, sealhulgas naha ja juuste terviseni välja. OMEGA FLAX OIL ™ sisaldab optimaalselt tasakaalustatud EFA-d, mis  on hea tervise jaoks kriitilise tähtsusega.

Omega-3 on EFA-de kuningas, enamasti sellepärast, et meie toitumises on selle olulisel lipiidi kogus muutunud nii väikeseks ja ainus viis selle kättesaamiseks on piisava toidusekoguse tagamine või iga päev suures koguses kala tarbimine. Tasakaalu võtmeks on Omega rasvhapete õige suhe, mis annab optimaalse kasu tervisele Seetõttu on OMEGA FLAX OIL valmistatud Omega-3, 6 ja 9 rasvhapete seguna, mis on saadud rafineerimata, orgaanilise linaõli looduslikust allikast

san flax

EFA-de segu sobib ideaalselt iseenesest, kuid seal on rohkem kui lihtsalt täiesti tasakaalustatud numbrid. Need olulised õlid võivad kaotada oma väärtuse, kui nad puutuvad kokku liigse soojuse või hapnikuga, kuid see pole kunagi probleem tänu SAN-i toodete kvaliteedile ja puhtusele.

Kui soovite rohkem energiat, paremat küüne ja juuste välimust, elujõudu ja füüsilise ning vaimse võimekuse suurenemist või kui soovite lihtsalt oma tervist parandada, sobib OMEGA FLAX OIL oivaliselt. See on täiuslik rasvhapete koostis kõik-ühes tootes.

Kasutamisjuhend Võta 1 kapsel 2 korda päevas soovitavalt toiduajal.
Koostis

 SAN Omega Flax Oil

200softgels

 
Product information
Serving Size: 1 softgel
Servings Per Container: 200
 
Amount per 1 Softgel % daily value
 
Calories 10
   Calories from Fat 10
Total Fat 1g 2%
   Polyunsaturated Fat 0,5g
 
Organic Flaxseed Oil 1000 mg
which typically contains:
   Alpha-Linolenic Acid (Omega 3) 500mg
   Linoleic Acid (Omega 6) 200mg
   Oleic Acid (Omega 9) 200mg
 
† Daily Value not established.
 
Other Ingredients: Gelatin, Purified Water, Vegetable Glycerine

Only registered users can write reviews. Please, log in or register