tk - 0,00 €

Prozis White Kidney Bean + Fenugreek 90 caps

 

Valged oad + lambalääts kõige efektiivsemaks kaalulangetamise viisiks - selleks pole vaja söömist lõpetada või treenida nagu pöörane, et vabaneda sissesöödud kaloritest.

Saadavus: Laos

15,00 €
Kogus:

Prozis valged oad + lambalääts 1400 mg - aitab langetada kaalu loomulikul ja lihtsal viisil

 

Paljud inimesed kasutavad kaalu langetamiseks erinevaid toidulisandeid lootuses, et need aitavad neil trennis intensiivsust või kehatemperatuuri tõstes rohkem rasva põletada ja seeläbi kaalu langetada.

 

Nendel kaalulangetamise tehnikatel on üks ühine omadus: need eeldavad lisaks spordisaalis higistamisele ja pisarate valamisele ka oma lemmiktoitudest loobumist.

 

Aga kui me ütleksime sulle, et on olemas toidulisand, millega saab efektiivselt kaalu langetada ilma, et peaksid pikki tunde spordisaalis veetma ja oma lemmiktoitudest loobuma?

 

Selleks toidulisandiks on Prozis valged oad + lambalääts.

 

Paljude inimeste puhul on dieeti pidades suurimaks probleemiks nende poolt tarvitatavate süsivesikute kogus. Leib, kartulid, riis, küpsised, pirukad, maiustused, koogid, hommikuhelbed ja isegi köögiviljad ja puuviljad sisaldavad süsivesikuid, mis on keha peamiseks energiaallikaks.

 

Praktikas sisaldavad kõik toidud süsivesikuid, mistõttu on nende piiramine oma dieedis äärmiselt keeruline. Kui su süsivesikute tarbimine on suurem sellest, kui palju su keha funktsioneerimiseks vajab, salvestatakse liigsed süsivesikud kehas rasvana.

 

Siin tulevad appi valged oad + lambalääts. Kliinilised uuringud on näidanud, et mõlemal koostisosal on süsivesikuid blokeeriv toime. See tähendab, et valged oad + lambalääts blokeerivad süsivesikute imendumise, hoides ära nende vereringesse sattumise ja nende keharasvaks muutumise.

 

Sellepärast ongi valged oad + lambalääts kõige efektiivsemaks kaalulangetamise viisiks - selleks pole vaja söömist lõpetada või treenida nagu pöörane, et vabaneda sissesöödud kaloritest. Valged oad + lambalääts hoiavad algusest peale ära süsivesikute jõudmise vereringesse, seega pole vaja liigseid kaloreid põletada ning sa ei pea järgima piiravaid dieete.

 

Pane ribid taldrikule ilma, et tekiks tunne, et pead peale söömist jõusaali kaloreid põletama minema.

 

Valged oad + lambalääts blokeerivad süsivesikute jõudmise süsteemi, mistõttu saad sa nautida jälle toite ja elu.

 

Prozis valgete ubade + lambaläätse omadused:

 

  • Blokeerib süsivesikute imendumise
  • Tugev kaalu alandav toime
  • Naturaalne toode
  • Kliiniliselt testitud
Kasutamisjuhend

kapslid päevas pärast sööki.

Koostis

Kuidas Te hindate seda toodet?

  1 2 3 4 5
Kvaliteet
Hind
Maitse/Välimus

Write your own review