tk - 0,00 €

Prozis Silymarin 90 tabs

​​ 

Silimariin ehk piimaohakas on üks tuntumatest maksafunktsiooni toetavatest ainetest. Silimariin on üldnimetus kolme flavonoidi segule. Need kolm flavonoidi suurendavad kahjustatud maksarakke uutega asendades maksas toimuvat valgusünteesi.  

Saadavus: Laos

Tavahind: 11,00 €

Soodushind 9,00 €

Kogus:

 

Silymarine toob sinuni silimariini võimsa puhastava toime

 

Silimariin kaitseb oma võimsate taastavate ja puhastavate toimetega su maksa igapäevase koormuse eest. Maks on seotud põhimõtteliselt kõigi kehas toimuvate ainevahetuslike protsessidega: alates seedeprotsessist, glükoosi vabastamisest, valgusünteesist kuni toksiinide elimineerimiseni. Sellised ained nagu tubakas, alkohol ja kiirtoit ujutavad meie keha üle toksiinidega, põhjustades degeneratiivseid haigusi. Maks aga vastutab nende ainete detoksifikatsiooin eest.

 

Silimariin ehk piimaohakas on üks tuntumatest maksafunktsiooni toetavatest ainetest. Silimariin on üldnimetus kolme flavonoidi segule. Need kolm flavonoidi suurendavad kahjustatud maksarakke uutega asendades maksas toimuvat valgusünteesi.

 

Silimariini ravitoime on ajaloolisel info ja mitmete eksperimentaalsete ning kliiniliste uuringutega tõestatud. On leitud selle positiivne toime erinevate maksahaiguste ravis, mh. tsirroos, krooniline hepatiit, sapi infiltratsioon ja maksa rasvastumine (alkoholi ning kemikaalide poolt põhjustatav haigus).  Peale selle pärsib silimariin võimsa antioksüdandina ka vabade radikaalide toimet.

 

Silimariin on ideaalne sportlastele, kes nõuavad füüsilise aktiivsuse tõttu oma maksalt enamat. See on ka suurepärane liitlane neile, kes kasutavad teisi lisandeid, kuna see parandab toitainete kehasse imendumist.

 

Silimariini põhipunktid:

  • Võimas detoksifikatsioon
  • Maksa taastaja
  • Antioksüdant
  • Parandab toidulisandite ja toitainete imendumist ja funktsiooni
  • Puhastav

 

Ideaalne:

  • Suitsetajatele
  • Alkohoolikutele
  • Maksaprobleemidega inimestele
  • Sportlastele ja üldiseks heaoluks

 

 

Kasutamine: Võtke 1 tablett päevas pärast sööki.

Kasutamisjuhend

Võtke 1 tablett päevas pärast sööki.

Koostis

Kuidas Te hindate seda toodet?

  1 2 3 4 5
Hind
Maitse/Välimus
Kvaliteet

Write your own review