tk - 0,00 €

PharmaFirst Muscle Booster, 1300g (Parim enne: 11.18)

Kõrge proteiinikogusega massilisaja 3 erineva süsivesikuallikaga. Massilisaja koos aminohapete ja kreatiiniga. Rikastatud seedeensüümidega

Saadavus: Laos

Tavahind: 19,00 €

Soodushind 14,00 €

Tavahind: 19,00 €

Soodushind 14,00 €

Kogus:

Kõrge proteiinikogusega massilisaja

3 erineva süsivesikuallikaga

Massilisaja koos aminohapete ja kreatiiniga

Rikastatud seedeensüümidega

 

Muscle Booster on toode, mis aitab kasvatada kvaliteetset lihasmassi ja jõudu, mis on aluseks sportlikule sooritusvõimele!

Muscle Booster sisaldab optimaalse koguse kvaliteetset valku, mida toetavad hästi valitud  erinevad süsivesikud. Lihased, saanud juurde jõudu,  nõuavad energiat ja ka süsivesikuid. Meie  kolme tüüpi süsivesikud koos asendamatute aminohapetega tagab soovitud tulemuse!

Muscle Booster pakub samuti kreatiini igapäevaseks kasutamiseks. Oleme lisanud leutsiini ning kasutades koos leutsiini ja kreatiini, on ka tootel  kahekordselt soovitud mõju! Lisatud on ka teised hargnenud ahelaga aminohapped! Samuti on lisatud tauriini ja glütsiini, aminohapet, millel on mitmesuguseid rolle. Samuti on tootes veel glutamiin, aminohapet, mida leidub kõige suuremas koguses inimese organismis. Lõpuks lisasime seedeensüümi segu, mis koosneb bromelaiinist ja papaiinist! Muscle Booster on madala rasvasisaldusega toode, pakkudes 60 grammi süsivesikuid igas serveeringus. See aitab kaasa lihasmassi kasvule ja normaalsele luude seisukorrale.

Aspartaamivaba toode!

SUPER PREMIUM MASS GAINER STACK

MUSCLE BOOSTER
L-GLUTAMINE
CREATINE MONOHYDRATE
MAX OUT

It supports the mass-building process by providing the body with the basic macronutrients (mainly protein and carbs), creatine, extra L-Glutamine and super complex pre-workout stimulant.

Kasutamisjuhend Segada 1 portsjon 500ml vedelikus. Päevas tarvitada 1-2 portsjonit vstavalt püstitatud eesmärkidele. Võta hommikul, enne ja/või peale treeningut.
Koostis

Muscle Booster

1300g

 
Product information
Serving Size: 100 g (~2.5 scoops)
Servings Per Container: 13
 
  Amount per serving % daily value
 
Calories 371  
   Calories from Fat 31  
Total Fat 3.4g
Saturated Fat 1.7g
Cholesterol
17 mg
Sodium
159 mg
Total Carbohydrates
60 g
   Sugars 30 g
   Dietary Fiber
1.7 g
Protein
25 g
Potassium 343 mg 17%
 

“Lean Mass Complex”

L-Glutamine, Taurine, Creatine Monohydrate,
L-Leucine, L-Isoleucine, L-Valine, Glycine

8867mg
 

“Digestive Enzyme Complex”

Bromelain, Papain

67mg
 
*RDA%: Percent of the Recommended Daily Allowance.
† RDA not established in the EU.
 
 

Ingredients: Dextrose, Maltodextrin, Whey Protein Concentrate, Oat Flour, Cocoa Powder (10-12%), L-Glutamine, Glycine, Flavoring (Chocolate), Creatine Monohydrate, Taurine, L-Leucine, L-Isoleucine, L-Valine, Artificial Sweeteners (Acesulfame K, Sucralose), Digestive Enzymes (Bromelain, Papain).

Only registered users can write reviews. Please, log in or register