tk - 0,00 €

OstroVit ATP VEGE 60vcaps (Parim enne: 10.2023)


OstroVit ATP on kaasaegne toidulisand, mis varustab teie organismi ATP-ga – adenosiintrifosfaadiga dinaatriumi kujul. ATP on raku põhiline energiakandja, mis tagab keha funktsioonide paranemise treeningu ajal. ATP salvestab energiat, et seda saaks kasutada rakuhingamise protsessis.

Saadavus: Laos

Tavahind: 28,90 €

Soodushind 24,60 €

Kogus:

Mis on ATP ja kelle jaoks see töötab?

Adenosiintrifosfaat (ATP) on osake, mis salvestab füüsilise pingutuse ajal kasutatud energiat. ATP-d kasutatakse teie organismis pidevalt. Selle taset jälgitakse pidevalt, et organism saaks jätkuvalt raku kõigiks funktsioonideks vajalikku energiat. Lisaks reguleerib ATP verevoolu organismis, et lihaseid paremini toita. Treeningu ajal nõudlus ATP järele kasvab ja selle väljastpoolt tarnimine võib tõsta organismi funktsioone ja vähendada väsimust.

ATP pikaajaline lisamine võib suurendada ATP metaboliitide omastamist ja ATP sünteesi punaste vereliblede poolt, mis võib väljenduda vasodilatatsioonis. Järelikult saavad lihased rohkem hapnikku ja toitaineid.

Omadused:

  • SUURENDATUD JÕUD – ATP regulaarne suukaudne võtmine aitab saavutada treeninguga paremaid tulemusi. Tänu suurenenud energiahulgale rakkudes saate hõlpsalt tõsta oma lihasjõudu, eriti intensiivse pingutuse ajal.
  • PAREM REGENERATSIOON – Tänu ATP kasutamisele ei saavuta te mitte ainult rohkem jõudu ja paremaid tulemusi, vaid saate ka pärast intensiivset treeningut palju kiiremini tagasi vormi. ATP võimaldab teil piirata ületreenimise ja keha ülekoormamise võimalust.
  • KÕRGE BIOSAADAVUS – Adenosiin-5′-trifosfaati dinaatriumsoola kujul iseloomustab kõrge biosaadavus. Tänu sellele võite olla kindel, et teie võetud ATP jõuab sinna, kuhu see minema peaks.
  • MUGAV VORM - Toidulisand on saadaval lihtsalt kasutatavate kapslite kujul, mis muutuvad vee mõjul libedaks, samas kui neelamine muutub lihtsamaks.
Kasutamisjuhend

Võtke 1 portsjon (1 kapsel) päevas, eelistatavalt koos toiduga.

Koostis

Nutrition Facts:

Servings per container: 60

Serving size: 1 capsule

bodyvision.ee

Ingredients: Adenosine 5’-triphosphate disodium salt, maltodextrin, coating composition (bulking agent: hydroxypropyl methyl cellulose)..

The product may contain milk (including lactose), soy, peanuts, other nuts, sesame seeds, oats, eggs, crustaceans.

Kuidas Te hindate seda toodet?

  1 2 3 4 5
Hind
Maitse/Välimus
Kvaliteet

Write your own review