tk - 0,00 €

MuscleTech Nitro-Tech Whey Gold 2510g

 

Vadakuvalgu peptiidid ja isolaat- esmane allikas

 

Parim teadus. Parimad tulemused.  

Saadavus: Laost otsas59,00 €

Vadakuvalgu peptiidid ja isolaat- esmane allikas

 

Üle 20 aasta on Nitro-Tech olnud üks juhtivaid proteiini brände. Lugematu arv tarbijaid usaldab toodet, kuna see põhineb inimuuringutel ja tipptasemel teadusel. Nüüd see sama uuringu ja arendusmeeskond on loonud uue valemi, mis põhineb parimal proteiini allikatel, kvaliteedil ja tootmisel. Tutvustame Nitro-Tech 100% Whey Gold – puhas proteiinivalem, mis sisaldab vadaku peptiite ja isolaate.

 

Parim teadus. Parimad tulemused.  

 

Hüdrolüüsitud vadakuvalgu peptiidid on kiiresti imenduvad proteiini mikro-osakesed ning sel põhjusel on nad oluline osa meie valemist. Koos mikrofiltreeritud vadakuvalgu isolaadiga ja vadaku kontsentraadiga on Nitro-Tech 100% Whey Gold ülimusliku imenduvuse, seeditavuse ja segatavusega. Igas mõõdulusikas on kuni 24 grammi ultra-premium proteiini, milles on 5,5 grammi BCAAd ,4 grammi glutamiini ja lähteaineid. Nitro-Tech 100% Whey Gold kasutab kõrgtasemelist külma mikrofiltreeringu protsessi garanteerimaks kõrgkvaliteetset vadakuproteiini. Koos hinnatud maitsevalikuga on Nitro-Tech 100% Whey Gold toitev maitsenäärmetele kui ka lihastele.

 

20 aastat innovatsiooni, mida võid usaldada

 

  • Kiirelt imenduvad hüdrolüüsitud vadaku peptiidi toetavad insuliinogeenset reaktsiooni ja toetavad toitainete edastamist
  • Sisaldab kõrgklassilist vadakuvalgu isolaati ja aminohapete kontsentraatide profiili
  • 5.5 grammi anaboolset BCAAd ja 4 grammi parima klassi glutamiini ja lihaste proteiini sünteesimiseks ja taastumiseks vajalikud lähteained
  • Parim külm mikrofiltreerimise protsess tagab kõrge bioloogilise väärtusega denatureerimata vadakuvalgu proteiini
  • Auhinnatud maitsed, mida sa armastad 
Kasutamisjuhend 1-2 mõõtlusikatäit 1-2x päevas. Vett 200-350ml. Tarvitada hommikul enne söömist ja pärast trenni või tarvitada nt. kreeka jogurtiga.
Koostis

nitro-tech whey gold

Kuidas Te hindate seda toodet?

  1 2 3 4 5
Maitse/Välimus
Kvaliteet
Hind

Write your own review