tk - 0,00 €

MuscleTech Nirto-Tech 1800g

  

NITRO-TECH sisaldab vadakuvalguisolaadist – ühest puhtaimast valguallikast - pärinevat valku. Kiiremaks jõu ja lihase lisamiseks on see lisaks rikastatud ka enim uuritud kreatiini vormiga.

Saadavus: Laos

59,00 €
59,00 €
Kogus:

NITRO-TECH sisaldab vadakuvalguisolaadist – ühest puhtaimast valguallikast - pärinevat valku. Kiiremaks jõu ja lihase lisamiseks on see lisaks rikastatud ka enim uuritud kreatiini vormiga.

 

ULTRA-PUHAS VALGUVALEM

 

NITRO-TECH sisaldab 30 grammi valku, peamiselt vadakuvalguisolaadist, ultrafiltreeritud vadakuvalgu kontsentraati ja hüdrolüüsitud vadakuvalguisolaati, vaid 2 grammi süsivesikuid ja 1,5 grammi rasva!

 

KASVATA ROHKEM JÕUDU KUI TAVALISE VADAKUVALGUGA

 

NITRO-TECH sisaldab uuringutes tõestust leidnud 3-grammist kreatiinmonohüdraadi doosi, mis koostoimel vadakuvalguga aitab lisada rohkem jõudu kui tavaline vadakuvalk. Ühes uuringus lisasid NITRO-TECHIS sisaldavat vadaku-kreatiini kombinatsiooni kasutavad uuritavad oma rinnalt surumisele 15kg, samas kui tavalise vadakuvalgu kasutajad lisasid vaid 6,5 kg.

 

EHITA ROHKEM LIHAST KUI TAVALISE VADAKUVALGUGA

 

Teaduslikus väljaandes avaldadud uuringus leiti, et kuus nädalat NITRO-TECHi valemiga toodet kasutanud uuritavad lisasid 4 kg kuiva lihasmassi, samas kui tavalist vadakuvalku kasutanud inimesed lisasid vaid 2,3 kg kuiva lihasmassi. 

 

NITRO-TECH on esimene valk, mis sisaldab kõiki kolme vabal kujul aminohappeid alaniini, glütsiini ja tauriini:

 

2G ALANIINI

 

(L-ALANIININA, VADAKUVALGU ISOLAADIS JA VADAKUVALGU KONTSENTRAADIS)
Alaniin on peamine aminohape, mida keha kasutab intensiivsel treeningul glükoosi tootmiseks. Treeningjärgne alaniini kasutamine võib võidelda lihaslagunemisega ja parandada valgusünteesi.

 

1G GLÜTSIINI

 

(GLÜTSIININA, VADAKUVALGU ISOLAADIS JA VADAKUVALGU KONTSENTRAADIS)
Glütsiin on aminohape, millel on leitud tähtis roll paljude teiste kehas olevate ühendite, nagu näiteks valkude ja kreatiini tekkes ning toetab isegi rakkude volümiseerimist.

 

1G TAURIINI

 

Tauriin on koguselt teine aminohape lihastes ning aitab kaasa rakkude volümiseerumisele.

Kasutamisjuhend Lisa 1 – 2 serveeringut 150 – 300ml külmale veele või rasvatule piimale. Maksimaalsete tulemuste saavutamiseks tarbi 2 serveeringut 3 korda päevas vähemalt 6 nädala vältel.
Koostis

nitro-tech

Kuidas Te hindate seda toodet?

  1 2 3 4 5
Kvaliteet
Hind
Maitse/Välimus

Write your own review