tk - 0,00 €

ICONFIT Whey Isolate 90+, 1000g

Eestis toodetud kiire imendumisega proteiin tippkvaliteediga 93% vadakuvalgu isolaadist. Eeskujuliku instant lahustuvuse ning parima aminohapete profiiliga. Igas 25g portsjonis üle 5 g (5000mg) BCAA’d ja üle 22 g proteiini. Isolaat on eriti kiire ja efektiivse imendumisega. Puhas proteiiniallikas milles pea olematu kogus rasvasid ja süsivesikuid.

Saadavus: Laos

21,00 €
21,00 €
Kogus:

ICONFIT WHEY ISOLATE 90+ on 93% vadakuvalgu isolaadil põhinev Eestis toodetud proteiin. Oleme suurt rõhku pannud selle toote puhtusele ja eriliselt kõrgele proteiinisisaldusele. Whey Isolate 90+ on eeskujuliku lahustuvusega ning on samas peaaegu süsivesiku ja rasvavaba. Vadakuvalgu isolaat on sportlaste seas kõrgelt hinnatud tänu eriti kiirele imendumisele – tarbi kohe peale treeningut, et anda oma lihastele taastumiseks ning arenguks kiiresti imenduv BCAA ning proteiinikogus.

Miks on ICONFIT Whey Isolate 90+ parem kui paljud teised imporditud tooted? 

whey isolate

   - ICONFIT isolaadis on eriti kõrge proteiinisisaldus – baseerudes 93% isolaadil on ka meie maitsestatud variandid üle 90% proteiinisisaldusega (vaid šokolaadi on 88,2% lisatud kakaopulbri tõttu). Paljud imporditud ja tuntud nimedega tootjad nimetavad enda segusid küll isolaadiks aga sisaldavad kulude kokkuhoiuks vaid 80%-85% vahel proteiini.

   - Enamus importtooted sisaldavad erinevaid kunstlikke stabilisaatoreid, ebavajalikke värvaineid jm. mida ei tohiks sellises tootes üldse ollagi. ICONFIT hoolib oma toodete puhtusest ning ei lisa midagi ebavajalikku.

   -ICONFIT ON EESTI TOOTJA! Toodame oma tooted siinsamas Eestis ja iga ostuga toetad kohalikku tootjat. Jääb ära ka vahepealne maaletooja juurdehindlus ja transpordikulu kolmandast riigist. Otse Eesti tootjalt Eesti proteiinisõpradele!

ICONFIT Whey Isolate 90+ maitsestatud variandid on kõrge kvaliteediga vadakuvalgu isolaadid, hea maitse saavutamiseks lisatud maitseaine, kakaopulber (ainult šokolaadimaitselises variandis), päevalille letsitiini lahustuvuse kiirendamiseks ja väike kogus sukraloosi magusaineks.

ICONFIT Whey Isolate 90+ Maitsestamata variant on aga puhas kvaliteetne vadakuvalgu isolaat väikese koguse päevalille letsitiiniga mis aitab veelgi lahustuvust kiirendada – nii ongi, ei mingeid muid lisandeid! Suhteliselt neutraalse maitsega sobib ka lihtsalt veega segada ning tarbida (kui oled harjunud vadakuvalgu maitsega ja maitse osas mitte liiga tundlik). Sobib ka valgusisalduse tõstmiseks erinevates toitudes, jookides või segamaks kokku muude valkudega.

Kasutamisjuhend Sega 25g (väikese kuhjaga lusikatäis, kotis kaasas) pulbrit ~200ml shakeris või mikseris veega kuni ühtlase lahustumiseni ning tarbi koheselt. Soovitatav 3x päevas.
Koostis

Iconfit Whey Isolate 90+


Chocolate

1000g

 
Product information
Serving Size: 25 g (1 level scoop)
Servings Per Container: 40
 
  Amount per 25g Amount per 100g
 
Calories 92  368
   Saturated Fat 0.07 g 0.3 g
Total Carbohydrate 0.9 g 3.6 g
   Sugars 0.65 g 2.6 g
Protein 22 g 88.2 g
Sodium 0.11 g 0.45 g
 
Typical amino acid profile/ 100g
L-Alanine 5.0 g
L-Arginine 2.1 g
L-Aspartic Acid 11.0 g
L-Cysteine 2.2 g
L-Glutamine 18.1 g
Glycine 1.4 g
L-Histidine 1.7 g
L-Isoleucine * 6.4 g
L-Leucine * 10.6 g
L-Lysine * 9.6 g
L-Methionine * 2.2 g
L-Phenylalanine * 3.0 g
L-Proline 5.5 g
L-Serine 4.6 g
Taurine 255 mg
L-Threonine * 6.7 g
L-Tryptophan * 1.4 g
L-Tyrosine 2.6 g
L-Valine * 5.9g
* Aminoácidos essentiais

Ingredients:

Kiirestilahustuv vadakuvalgu isolaat, kakaopulber (ainult šokolaadimaitselises), päevalille letsitiin (~0,5%) lahustuvuse kiirendamiseks, lõhna- ja maitseaine, magusaine sukraloos. Eesti toode. NB! Šokolaadimaitselise valgusisaldus on napilt väiksem kuna sisaldab ka kakaopulbrit.

Only registered users can write reviews. Please, log in or register